Zkrocení mlsného muže

Zkrocení mlsného muže https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/239417/bmid_zkroceni-mlsneho-muze-239417.jpg 4 62 18

Zkrocení mlsného muže série

Hlavním hrdinou knihy je lékař, velký gurmán, požitkář a smolař v jednom. Jeho poklidný život narušují desítky malých katastrof, které jsou příčinou řady komických situací. Navzdory své nešikovnosti a smůle se se všemi potížemi vyrovná s osobitým humorem. Ať už je to nepovedený zálet, výlet do lázní, vodácká výprava či netradiční zážitky s psím členem rodiny. I přes lehký žánr poskytuje kniha čtenářům prostor pro krátké zamyšlení nad smyslem života.... celý text

Humor , Romány , Literatura česká

Vydáno: , Brána

Havrnka
dnes 5 z 5

Odpočinkové, veselé čtení.

Marcik7
18.09.2023 4 z 5

Oním mlsným mužem je vlastně muž žravý až pažravý, což je rozdíl, ale jeho žena je téměř světice. Jsem zvědavá, jestli se v dalším díle pravdu splní jeho sen.

gabriela8704
03.03.2023 4 z 5

Pěkné oddechové čtení. Jen místy nechutné popisky přežírání a popisu obezity.

Aknel26
09.03.2021 1 z 5

Musím říct, že jsem velmi udivena tak vysokým hodnocením - a také tím, že se někdo při četbě této knihy nasmál. Já bych musela hodně přemýšlet, zda jsem vůbec během četby povytáhla koutky úst v úsměvu; spíš jsem zvedala obočí nad těmi absurdními situacemi a také spoustou pravopisných chyb. No, každý má jiný smysl pro humor a nelze se zavděčit čtenářům všem. Od poloviny knihy navíc přestala být láska k jídlu hlavním tématem a kniha by se mohla přejmenovat na Trapasy a katastrofy, které se mi staly.

Kerberos
07.08.2020 4 z 5

Už dlouho jsem se při čtení tak nenasmála,hodně dobrých postřehů ze života.Jak se vyhnout zdravé stravě,hubnutí a cvičení.

brabofka
19.07.2020 3 z 5

Pohodová oddychovka na 1 večer. Na textu je silně znát, že jej psala žena, byť vypravěčem je muž. Místy jsem přemýšlela zda anotace souhlasí, protože by mu mělo být kolem 55 let. Některé události mi však k němu moc nesedí. Na pobavení to velkem ujde.

alnahu
18.07.2020 5 z 5

Dlouho jsem se již nahlas nezasmála nad knihou ,tentokrát se to skvěle povedlo této autorce. Díky obéznímu doktoru gynekologie -velkému milovníku dobrého jídla a jeho manželce,která dělá vše proto,aby zhubnul -jsem se náramně pobavila.Tato kniha je skvělou oddechovkou.

Knihomolka506
22.01.2020 5 z 5

Vtipné příběhy o tlustém chlapovi, který hodně a rád jí. Jeho ženě se to moc ale nelíbí a proto udělá změnu. Jakou? Doporučuji přečíst tady tu knihu :-)

Doubravka1975
30.10.2019 4 z 5

Vtipné, jednoduché čtení

jana79
04.04.2019 5 z 5

Upřímně jsem se zasmála, vtipne jednoduché čtení, velikost knihy ideální do kabelky. Prostě příjemný relax.

Allla9
19.12.2018 5 z 5

Hlášky z knihy: Život může být tak sladký!Stačí mu jenom pomoc. / Největší umění je se dobře najíst. / Pamatuj, když se přejídáš, můžeš skončit špatně. / Ale co dělat, když má manžel nadváhu a chce to řešit pouze manželka? Při četbě jsem se hodně nasmála.

markyticka
12.10.2018 3 z 5

Od knihy jsem nic moc nečekala a to bylo dobře. Je vcelku čtivá a humorná, plná krátkých příběhů ze života o tom, jak je marné zkoušet změnit chlapa, který nechce… Navíc to vypráví ten muž.

Gibis
16.03.2017 4 z 5

Vtipná jednohubka na jedno zamračené odpoledne :)

lenkavildomcova
10.04.2016 5 z 5

Vtipné, super...líbila se mi...

cukrovka
06.04.2016 5 z 5

Skvěle napsaná humorná knížka. Smála jsem se od začátku do konce. Můžu jenom doporučit.

petrlis
06.01.2016 5 z 5

Přečetla jsem na základě recenze a dobře jsem udělala. Vtipné, čtivé, hlavní hrdina je takový roztomilý mamlas, kterého si každý zamiluje. Super!

prostěkáťa
20.06.2015 5 z 5

můžu jedině doporučit - oddechovka, u které se vážně nasmějete :)

kalista1

2021  78%Vánoční případ
2019  71%Dotek vraha
2015  80%Zkrocení mlsného muže
2022  82%Poslední pozdrav

Kniha Zkrocení mlsného muže je v