Znamení vlka

Znamení vlka https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/186881/znameni-vlka-186881.jpg 4 19 2

Zkrocení divoši série

U karetních stolků už Sebastian Hunter, muž nevalné pověsti, nesedá. Prohýřené noci jsou minulostí, nyní tráví bezesné hodiny v temné pracovně zděděného panství Blackloch Hall a pohroužen v trýznivé myšlenky pozoruje měsíc putující nad zvlněnými skotskými vřesovišti. Ze zádumčivého rozjímání nad temnou minulostí vytrhne Sebastiana až příchod záhadné Phoebe Allardyceové, nebezpečně přitažlivé společnice jeho matky. Když ji přistihne při zdánlivém pokusu o krádež, nezbude pánovi domu než provokativní pokušitelku nespouštět z očí. Dá Phoebe na rady, která ji před zádumčivým džentlmenem varovaly?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Harlequin

A Dark a nd Brooding Gentleman , 2011

havrmoni
26.11.2020 4 z 5

Oproti předchozímu se mi líbila méně. Jinak opět pěkné čtení.

modranka
22.02.2018 5 z 5

Opäť originálny námet a ja nemôžem inak iba dať plný počet hviezdičiek. Autorka v tejto druhej časti jemne vykresľuje charakteristiku a najmä zmenu prerodu roztopášnikov na zodpovedných mužov. I keď by ste mohli čítať sériu samostatne, odporučila by som čítať postupne. Príbehy sa síce neprelínajú ale tým, že sa postavy vyvíjajú mohlo by byť čítanie od neskorších častí zmätočné.
Postavy sú sympatické, ženské postavy si tvrdohlavo neprebíjajú svoje nálady, mužské postavy čitateľovi ponúkajú dobrodružstvo, napätie a samozrejme bezprostrednú ochranu pre ženy.