Znamení vlka

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

U karetních stolků už Sebastian Hunter, muž nevalné pověsti, nesedá. Prohýřené noci jsou minulostí, nyní tráví bezesné hodiny v temné pracovně zděděného panství Blackloch Hall a pohroužen v trýznivé myšlenky pozoruje měsíc putující nad zvlněnými skotskými vřesovišti. Ze zádumčivého rozjímání nad temnou minulostí vytrhne Sebastiana až příchod záhadné Phoebe Allardyceové, nebezpečně přitažlivé společnice jeho matky. Když ji přistihne při zdánlivém pokusu o krádež, nezbude pánovi domu než provokativní pokušitelku nespouštět z očí. Dá Phoebe na rady, která ji před zádumčivým džentlmenem varovaly?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/186881/znameni-vlka-186881.jpg 4.415
Série:

Zkrocení divoši 2.


Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy

Vydáno: , Harlequin
Originální název:

A Dark a nd Brooding Gentleman, 2011


více info...
Nahrávám...

Komentáře (2)

Kniha Znamení vlka

havrmoni
26.11.2020

Oproti předchozímu se mi líbila méně. Jinak opět pěkné čtení.

modranka
22.02.2018

Opäť originálny námet a ja nemôžem inak iba dať plný počet hviezdičiek. Autorka v tejto druhej časti jemne vykresľuje charakteristiku a najmä zmenu prerodu roztopášnikov na zodpovedných mužov. I keď by ste mohli čítať sériu samostatne, odporučila by som čítať postupne. Príbehy sa síce neprelínajú ale tým, že sa postavy vyvíjajú mohlo by byť čítanie od neskorších častí zmätočné.
Postavy sú sympatické, ženské postavy si tvrdohlavo neprebíjajú svoje nálady, mužské postavy čitateľovi ponúkajú dobrodružstvo, napätie a samozrejme bezprostrednú ochranu pre ženy.