Zkrátka se zamilujte

Zkrátka se zamilujte https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/392407/bmid_zkratka-se-zamilujte-uP9-392407.jpg 3 61 26

Jak se stát knižní vílou a sbalit kluka svých snů. Frankie Roseová zoufale touží po lásce. Chtěla by konečně potkat alespoň trochu normálního muže. Má ale smůlu. Proto se rozhodne vzít osud do vlastních rukou! A jelikož pracuje v knihkupectví a je nadšená čtenářka, vezme si na pomoc to, co je jí nejbližší. Knihy. Do vlaků, tramvají a autobusů rozmístí oblíbené knížky se svým kontaktem, aby přilákala inteligentního, krásného a sečtělého mladého muže. Muže svých snů. Ozve se jí Sunny a přeskočí jiskra. Ale je tu jeden háček. Frankie má ráda klasiku a Sunny čte jen žánr young adults, a navíc se objeví i další neodolatelní muži …... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Fortuna Libri (ČR)

The Book Ninja , 2018

Blaufik
23.03.2019 2 z 5

Autorky píší lehkou rukou, takže se příběh čte doslova sám a stránky příjemně ubíhají. Dokonce ze začátku příběh vypadá vtipně, vždyť už jen Claudův koníček, kterým je pletení, vykouzlí úsměv na tváři nejedné ženě. Vlastně Claud působí až groteskně, při představě přitažlivého muže, který se zapálením plete svetřík.
Nicméně postupně se z knihy s milým humorem stává zvláštní směsice podivínů doplněných o kýčovité situace, které knize moc nesluší...

lusitta05
22.03.2019 2 z 5

Ani mne sa až tak nepáčila, čítala som oveľa lepšie, vtipnejšie, také čo sa jedným dychom čítajú.

Kikuse13
03.02.2019 5 z 5

Už jí mam skoro dočtenou a doporučuji si jí přečíst.

Terez9119
23.01.2019 2 z 5

Ne, ne a ne. Tahle kniha pro mě byla velkým zklamáním. Chtěla jsem ji přečíst kvůli dobrým recenzím a protože nápad s knihami je super, ale mělo mě varovat to, že je "vtipná". Stejně jako v případě série Nabíječ (který mi tahle knížka stylem hrozně připomíná) je hlavní hrdinka ztřeštěná kráva, které se stává spousta trapných situací (u Nabíječe se to dalo vydržet, docela se mi celá série líbila). To mi teda vtipné nepřijde. Hrdinka ze sebe dělá knižního snoba a vyzrálou osobu, která opovrhuje knižním vkusem hlavního hrdiny, ale je úplně stejně nedospělá. Hlavní hrdina je sympatický, ale je to prostě velké dítě. A vůbec nechápu, co na Frankie vidí. Ona ho několik týdnů ignoruje, pak mu udělá strašnou věc s autem a on ji pozve k sobě na večeři a ... a vůbec. A ona ho dál klidně "podvádí", i když se z toho "cítí provinile". A její chování po rozchodu? To si dělá autorka srandu? A to se vůbec nezmiňuju o absolutně příšerné osobnosti Cat. Ne, ani děj, ani hlavní postavy mě vůbec nechytly. Dvě hvězdičky za super odkazy na knihy. Ale to je málo.

veronika0382
11.01.2019 5 z 5

Báječná, zábavná, plná knih, originální, veselá, romantická… prostě jedinečná. Taková je tahle tyrkysová kráska s názvem Zkrátka se zamilujte. Mám chuť si jí přečíst okamžitě znovu. Tahle kniha je pravé knihomolské nebe! Více v mojí recenzi v záložkách - Veru, Knihy na cestách

EvaSupovic
23.12.2018 5 z 5

Wau....rozhodně doporučuji přečíst....je to svižná, vtipná, romantická jednohubka, plná knížek, Jin-su a smíchu ????????