Zkoušky smrti

Zkoušky smrti https://www.databazeknih.cz/img/books/95_/95281/bmid_zkousky-smrti-EPK-95281.jpg 5 511 20

Příběhy Darrena Shana série

V pátém hororovém příběhu Darren Shan podstoupí na základě rozhodnutí upířích knížat pět zkoušek Prověření, jež nejsou lehká ani pro dospělé upíry. Selže-li při nich, bude odveden do Síně smrti...

Dobrodružné , Fantasy , Pro děti a mládež

Vydáno: , Albatros (ČR)

Trials of Death , 2001

Luigi1
23.02.2021 5 z 5

Před Darenem stojí zatěžkávající zkoužka,která ho prověří,úplně celého.

hnilda3
06.10.2020 5 z 5

Super, konec napínavý!

Ailee
22.09.2018 5 z 5

Díky zkouškám, které musí Darren podstoupit je děj toho dílu akční už od začátku, i když uznávám, že ne moc napínavý. Jako kdyby ty zkoušky byly jen takový čajíček. Za to ten konec! I když si pamatuji, co se má stát, stejně jsem si nemohla pomoct, abych tiše nezuřila. A ano, otevřený konec přímo v tom nejnapínavějším mě donutil okamžitě sáhnout po dalším díle, který jsem zhltla během tří hodin!

gabice4
16.02.2018 4 z 5

Zatím nejlepší díl....... ohromný zvrat na konci, vůbec jsem to nečekala a těším se na další díl...... Neuvěřitelné kolik toho Darren vydrží a ta jeho odvaha.... asi trochu sci-fi

Vincenzoci
20.06.2017 3 z 5

Děj dobrý, napínavý a svižný. Ty zkoušky mě zklamaly, přišly mi divně popsané (jakoby autor tak trochu nevěděl, co napsat). A zase ten závěr mě dostal, totální zvrat :-D

dalmatinka1999
11.09.2016

velíce napínaví příběh velíce mě tahle kniha naplnila

HannaFuchs
05.03.2016 5 z 5

Moje nejoblíbenější série knížek. :) Velmi napínavé, no prostě úžasné. Přemýšlím, že si celou sérii přečtu znova.

Dinosaur
04.03.2016 4 z 5

(9/10) Je vidět, že Darren a sága celkově dospívá. Vždycky jsem si říkal, že by mě lákalo být upírem, ale jejich poněkud zkostnatělé zvyky, které jsou zde, se mi příliš nezamlouvají už jen proto, že se díky nim Darren dostane do nepříliš fér situace. A to ještě není to nejhorší...
Kniha plná napětí a zvratů :)

Viky007
11.09.2015 5 z 5

Miluju tento díl - je plný zvratů a do popředí se dostávají další úžasné postavy. Třeba takový Kurda, i když později jsem samozřejmě litovala, že jsem si ho oblíbila.
Zaujaly mě upíří tradice a zvyky, všechno je prostě nové - jak pro Darrena, tak pro čtenáře :-).

radek0635
30.06.2014 5 z 5

Výborná kniha, napínavá od prvního písmenka po poslední.

Edona
15.05.2014 5 z 5

Pokračování ságy Darrena Shana je napínavé, dobrodružné a nabité informacemi. Moc mě to bavilo, některé zvraty jsem vůbec nečekala!

Adam Bartoš
02.02.2014 5 z 5

Tento díl z trilogie Upíří zvyky,byl o něco lepší než minulý díl :)

lusinka.9
02.11.2013 5 z 5

Napínavý až dokonce

petrisca
04.08.2013 5 z 5

Nechápu kam na to autor chodí :) skvělý nápad :)

MiaVa
14.06.2013 5 z 5

fakt napínavý už se nemůžu dočkat až dočtu další díl

PanKérka
05.01.2013 4 z 5

Po čtvrté "připravovací" knize úžasné. Skvělé změny očekávaného děje. Rozhodne jsem zvědavá na pokračování.

Kate.S
02.12.2012 5 z 5

Opět další povedený díl ságy Darrena Shana.

TessDragon
08.10.2012 5 z 5

Darren musí dokázat,že je hoden být upírem.A co myslíte podaří se mu to nebo selže?Rozhodně doporučuji celou ságu,protože Darren vás vtrhne do tohohle nelítostného boje mezi upíry a vampýry.

Buhvico
23.04.2012 5 z 5

Tento díl byl skvělý, sice mě překvapilo, že měl Darren opravdu spoustu upířího štěstí a všechny tedy skoro všechny zkoušky Prověření zvládl bez chybičky, ale jinak se to četlo úplně skvěle..

Bytost na cestě
18.01.2012 4 z 5

Náš milý známý Darren Shan v dalším ze svých příběhů :-)