Životy na schovávanou

Životy na schovávanou https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/140233/zivoty-na-schovavanou-140233.jpg 3 6 2

Keramička Kristina Lindová je již delší čas unavena manželským stereotypem. Není proto divu, že když jí osud přihraje do cesty atraktivního dirigenta Štěpána Hrdinu, hluboce se do něj zamiluje a naváže s ním mimomanželský poměr, i když si uvědomuje svou odpovědnost matky, manželky a dcery. Ani Štěpán není bez závazků a možná čeká od vztahu s Kristinou něco jiného než ona. Má jejich láska naději na úspěch, nebo se jejich cesty rozejdou? Autorka v knize řeší věčné téma milostného trojúhelníku, zabývá se problémem ztráty důvěry v životního partnera a možnostmi seberealizace a emancipace současných žen.... celý text

Romány , Literatura česká

Vydáno: ekniha , Olympia

Radimka
01.08.2023

Možná by děj nebyl špatnej, ale tak divně napsaný to bylo. Květnatá čeština, kdy jsem na konci věty nevěděla, co bylo na začátku.

medlovice
05.02.2018 3 z 5

Autorka má opravdu bohatou slovní zásobu. Ale tento příběh ženy nemá ten správný spád , je to žena , co má všechno - normálního chlapa. typickou pubertální dceru , svoji práci a dům s oddělenýma ložnicemi a tak ji pálí dobré bydlo a potřebuje si uvědomit cenu života, vždyt taky začínala od nuly.

milostné romány

Kniha Životy na schovávanou je v