Životy minulé a budúce

Autor predstavuje nový spôsob terapie – nahliadnutie do budúcich životov. Ako často si želáte vidieť do budúcnosti? V knihe Životy minulé a budúce vám Dr. Brian L. Weiss ukáže, že je to možné. Vďaka poznaniu našej budúcnosti môžeme zlepšiť prítomnosť a zbaviť sa tak rôznych fóbií či tráum. Dr. Weiss je priekopníkom regresnej terapie – prostredníctvom hypnózy sprevádza svojich pacientov minulými životmi. Teraz opäť prekračuje hranice a necháva pacientov prejsť až do ďalekej budúcnosti. Vo svojej knihe opisuje zážitky ľudí počas ich putovania do minulých i budúcich životov, a to, ako ich toto poznanie ovplyvnilo. Okrem hlbokých osobných príbehov vás pohltia aj fascinujúce opisy vzdialenej budúcnosti našej planéty a jej obyvateľov – čoraz prepojenejších nesmrteľných duší. Životy minulé a budúce je prelomová kniha, ktorá zaručene osloví tých, ktorí bojujú za lepšiu budúcnosť....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/272907/big_zivoty-minule-a-buduce-v8l-272907.jpg 4.566

Kniha Životy minulé a budúce

Kackatlacka
29.08.2021

Pokud věříte v minulé životy, nebo jste jogín/buddhista/milovník eza... To je jedno... Najdete se tu. Ta knížka je úžasná a doktoru Weissovi věřím každé slovo! A pokud nevěříte v minulé životy, tak nemusíte. Autor tuhle myšlenku nikomu nenutí. Dokonce sám přichází s myšlenkou, že je možné, že vzpomínka na minulý život je fantazie, kterou mozek vytváří jako takovou berličku pro vysvětlení, uchopení a následné vyřešení různých traumat, strachů a jiných neduhů, které nás trápí.

kamibe
17.08.2021

Opět další kniha, kterou jsme s kamarádkou přečetly a už se jen těšíme na poslední.
Všechny Weissovy knihy byly pro mne vysvobozením. Ale to, že mohu nahlédnout, jak by mohl můj život vypadat, když tohle nebo když onohle... to považuji za jeho skvělý posun nás všech, kdo o tomhle víme, abychom si tím, co děláme teď, připravili to, co chceme příště.

chandel
27.05.2021

silná kniha. Hodně změnila moje vnímání..

weryk
24.05.2021

Skvělá knížka. Toto a podobná témata mě zajímají a neberu to jako něco vymysleneho, takže můj život to obohatilo. Od tohoto autora mám přečtenou už 3 knížku a i jeho styl psaní a vyprávění na příkladech z praxe mě velmi baví a pěkně se čte. Jediná škoda, že nemám možnost podstoupit regresi u tohoto autora, to bych neváhala (u nás v ČR v to nemám důvěru).

capricorn__
28.02.2021

Nevím, jestli tuto knihu hodnotím jako jednu z nejlepších o reinkarnaci (ať už do minulosti či budoucnosti), ale každopádně mě bavila a já ji přečetl za pár dní. Nevím, jestli to, že se mi nelíbil styl psaní a některé použité obraty, přičíst autorovi samotnému nebo překladateli. Pořád ale nevím, jak se na téma vytváření budoucích životů dívám, názor jsem si bohužel nevytvořil. Minulým životům věřím stoprocentně, ale těm z budoucnosti, které autor uvedl? Nevím, něco mi na tom nesedělo. Každopádně to byla příjemná četba.

knihyKeMne
07.02.2020

Původně jsem nechtěla hodnotit tak vysoko, nápad koukat se do budoucnosti mi připadal od pana doktora už trošku troufalý, jako by nevěděl už, co by...

Ale... Něco na té knížce je. Je silná. A nesrovnatelně lepší než jeho Jen láska je skutečná.

JosefHorák
22.06.2017

Všechny odpovědi máme v sobě. Jen najít ty správné otázky, či způsoby jak je ze sebe dostat ;)

yawe
04.11.2016

tuhle knihu doporučuju přečíst těm, kteří hledají souvislosti událostí ve svém životě, pokud věříte na reimkarnaci. Všechno souvisí se vším a když chápeme posloupnost...chápeme lépe i celek. Každý člověk - stejně jako malé dítě prochází školou - má možnost růst, posouvat se, být "lepší bytostí" prostřednictvím lekcí...úžasné na tom je, že když jednou nezvládnete, máte xxxx dalších možností...podle potřeby.