Život udeří, kam se mu zachce

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Párty, zábava a volnost – to je pro Marii nejdůležitější na světě a ona svůj bezstarostný život miluje. Vše se ale rázem změní ve chvíli, kdy sestra Christine těžce onemocní a požádá ji, aby se během její léčby postarala o malá dvojčata, na které je sama. A nejen to, musí převzít i sestřino místo v rodinné loděnici. Marii začne brzy všechno přerůstat přes hlavu: nemocná sestra, turbulentní rodinný život, firma, jejíž budoucnost je ve hvězdách. A jako by toho nebylo dost, uvědomí si podivné šimrání v břiše pokaždé, když zahlédne svého šéfa Daniela. A ve chvíli vrcholného chaosu přijde další životní zkouška......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/36_/367334/zivot-uderi-kam-se-mu-zachce-Wq7-367334.jpeg 4.326
Orig. název:

Das Leben fällt, wohin es will (2017)

Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno:, Ikar (ČR)
Počet stran:448
Překlad:Pavla Lutovská
Vazba knihy:měkká / brožovaná
ISBN:978-80-249-3636-9
Nahrávám...

Komentáře (4)

Kniha Život udeří, kam se mu zachce

Přidat komentář
Mermaida
02. března

Kniha, která názvem opravdu odpovídá. Život se s námi nemazlí a udeří, kam se mu zachce, a my se nesmíme nechat utopit, musíme se s tím naučit rvát!

Hlavní hrdinka Marie mi sedla od prvních stránek. A pocelou dobu jsem ji fandila, že se nevzdá, a že přestane být tou "dovokou Mariií". Jde o krásný a lehký, čtivý románek, ačkoliv je opět celkem předvídatelný. Ale to nemění nic na tom, že se budete u příběhu nejen usmívat, ale možná vám ukápne i slza, protože Marinina sestra bojuje se zákeřnou nemocí, a to samo o sobě není lehké téma.
Za mě rozhodně nejlepší autorčina kniha (četla jsem obě dvě předcházející).

alzbeta4340
12. ledna

Název je vážně hodně krkolomný, ale příběh sám se čte dobře, je přiměřeně optimistický i romantický. I když k happyendu musíme dojít trochu slzavým údolím.

Ivuska.09
15.10.2018

Knihám s tématikou rakoviny nefandím. A nikdy nebudu. Ani když takové dílo napíše Petra Hülsmannová. Linka s loděnicí se mi líbila, zápletka se se sestrou na mě byla moc. Kdyby anotace prozradila, že Christine onemocní právě rakovinou, nečetla bych.

mysterygirl
14.10.2018

Vynikajici knizka :-) dala bych tech hvezd vic.
Chvili jsem se smala,chvili brecela

Autor a jeho další knihy

Petra Hülsmann

Petra Hülsmann
německá, 1976

Podobné knihy

Kniha Život udeří, kam se mu zachce je:

v Právě čtených1x
v Přečtených35x
v Čtenářské výzvě2x
v Doporučených2x
v Knihotéce55x
v Chystám se číst58x
v Chci si koupit13x