Život starých Egypťanů

Život starých Egypťanů https://www.databazeknih.cz/img/books/58_/58889/bmid_zivot-starych-egyptanu-vje-58889.jpg 5 18 5

Kniha se zabývá životem lidí ve starém Egyptě (výchova, učení, postavení žen, obydlí, péče o tělo, stravování, umění apod.).

ijcro
18.02.2020 5 z 5

Je to velmi poutavě napsaná knika, v podstatě pojednávající o každodenním životě člověka ve starém Egyptě od kolébky až k posmrtnému životu (zní to divně - posmrtný život). Je tak dobrá, že by ji stálo za to doplnit nejnovějšími fakty z archeologických výzkumů posledních let. Rozhodně doporučuji!

Vestička
25.12.2019 5 z 5

Výborná kniha. Velice se mi líbilo, že v knížce nejsou jen fotky, ale i překreslené reliéfy a nástěnné malby. Kniha rozhodně nezestárla, právě naopak. A mohla by být i delší.

lábuska1
21.05.2016 5 z 5

Hodně dobře napsaná,upotá.Doporučuji.

Aingeal
16.04.2016 5 z 5

Byť je tahle kniha už starší, obsahově je opravdu bohatá a velmi poutavou formou vás seznámí se všemi aspekty života ve starém Egyptě. Plná obrázků a zajímavých informací, takže lze jen a pouze doporučit :).

notburga
19.05.2015 5 z 5

Moje první kniha o starém Egyptě a dokonale mě chytila za srdce. Spousta zajímavostí i historických faktů dovedně shrnutých na jednom místě a doplněných množstvím nádherných fotografií.