Život snů a skutečnosti

Kniha Život snů a skutečnosti

milary

Audiokniha.
Nevím, jestli je zpracování totožné do puntíku, ale předpokládám, že pod stejným názvem se příliš lišit nebude. Snad jen trochu stylisticky upravené pro knižní podobu budou odpovědi pánů Hanzelky a Zikmunda, které jsem vyslechla v autentické nahrávce, jak ji před časem vyslal do světa v desetidílném seriálu Radioservis.

Redaktorky Eva Lenartová a Hana Krejčová položily oběma pánům (odděleně v jejich bydlištích) totožné otázky, které se týkaly cest, samozřejmě, ale také všeho, co dobrodružná léta na čtyřech kolech s Tatrou vnesla do jejich životů ve všech souvislostech. A že toho bylo.

Vážím si obou. Pro to, co dokázali, pro to, jak vytrvale obhajovali svá stanoviska, i když to bylo "nepohodlné", pro to, jak si byli vědomi svých chyb i limitů.

Škoda, nevědět. Nebo zapomenout. Moc takových lidí není.

jiriburda01
08.02.2019

Zajímavý rozhovor o životě a cestách H+Z. Obdivuji je již od svého dětství.

Hedwik
05.11.2013

Není možno jinak hlasovat než plným bodováním. Veliká závist, ale hlavně veliká hrdost nad těmito Čechy, gentlemany. Knihu jsem dal taťkovi k Vanocům v roce 1997 a sám jsem se k ní dostal až nyní a velice se stydím, že tak pozdě. Těším se, že si přečtu další cestopisy H+Z a budu je hltat ještě více než tuto knihu.