Život s jezevčíkem

Vyprávění o životě rodiny z paneláku s drsnosrstým jezevčíkem.

https://www.databazeknih.cz/images_books/96_/96901/zivot-s-jezevcikem-96901.jpg 4.214
Humor, Literatura česká
Vydáno, Daryl

Kniha Život s jezevčíkem

1bublina

Četla jsem jako dítě a moc se mi líbilo. Super je i volné pokračování Bertík.

petra8920
10.07.2018

Protože mám svého špageťáka, chtěla jsem knížku přečíst. Nedočetla jsem, na mne moc přeháněné.

Hanifa
26.08.2017

Skvělé pobavení. Každá věta mistrovské dílo. Ale všeho moc škodí, skoro namáhá. Omlouvám se autorce, hvězdička dolů za "vychloubačnost", jak je jejich pejsek úspěšný všude, kudy se vrtne. Jsem také pejskař a s jezevčíkem. Přesto se těším na další knížku o pejskovi.

krmelky
09.01.2017

Krásná a humorná kniha

ladyfromskye
28.05.2016

Konečně česká humoristická knížka, která mě skutečně pobavila a navíc také pěkně pohladila. Mnohem, mnohem lepší než Robin Zdeny Frýbové. Škoda, že o této knížce se mezi čtenáři moc nemluví.

Ita
25.07.2013

Prima odpočinková knížka na dlouhý zimní večer s čajem v ruce. Potěší každého pejskomilce.

Ellis
09.06.2013

Od knížky určitě nečekejte nic víc, než lehké, zábavné a místy hodně vtipné vyprávění o rodině a jejich jezevčíkovi. Je to milé a na dovolenkové oddychové čtení jako dělané. Akorát jsem ji četla po jiné knize autorky: "Pes v posteli"(která byla lepší) a trochu mi vadilo opakování již jednou napsaného.

Silmaria
05.01.2012

Vzhledem k tomu, že "drsný" jezevčík se mi doma válí v pelechu, oslovila mě tahle knížka asi víc, než někoho nezaujatého :-) Je to spíš knížka pro děti, ale kdo má rád psy a nějakého doma má, určitě tu najde moc dobře známé situace ;-)

psi jezevčík

všech 13 knih autora

Kniha Život s jezevčíkem je v

Právě čtených1x
dalších seznamech2x