Život nanečisto

Život nanečisto https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/50004/zivot-nanecisto-50004.jpg 3 135 15

Novinářka Karla série

< 3. díl

Pokračování dvou povídkových knížek - Řízkaři, Bestiář. Stejná hrdinka, nové příběhy. Mladá novinářka Karla proplouvá opět několika vážnými i nezávaznými vztahy; příběhy partnerství a sexu jsou spontánní, hektické, barvité a ona z nich vychází vždy s větší nebo menší újmou či ziskem.

gargamelka
gargamelka
16.02.2019 3 z 5

Ryze ženská záležitost. Kniha z pohledu ženy, čast životní cesty, vztahová bouře, myšlenky, zádrhele, problémy... Bára má svůj styl, myslím si, že do něj promítá své okolí-např.rodiče.

CleoXandra
CleoXandra
13.01.2019 1 z 5

Nudné, plytké. Poživatelné leda jako oddychovka a ani to není žádný karneval. Nedočetla jsem až do konce, přesto vidím čas strávený s touto knihou jako ztracený.

fes
fes
20.12.2018 odpad!

To jsem teda celé nedal, asi jen do půlky. Téma kliše, literární jazyk nuda... Banalita jako tisíc podobných a stejně bezvýznamných, nic víc. Sorry.

Calarmis
Calarmis
20.12.2018 2 z 5

Dosti slabé. Četl jsem, aniž bych něco očekával, na zahnání nudy fajn.

jengibre
jengibre
09.05.2018 4 z 5

Mnohem vydařenější než Bestiář, který jsem od autorky četla jako první. Děj mě zaujal a dokonce hlavní hrdinka mě tentokrát bavila a fandila jsem jí.

jirickovazuzka
jirickovazuzka
01.02.2017 5 z 5

Krásna knížka, spisovatelka nezklame

Alaglesia
Alaglesia
07.12.2016 2 z 5

Druhá kniha od této autorky. Báře Nesvadbové se musí nechat, že má svůj osobitý styl psaní. Knihu jsem přečetla během dvou večerů, byla nenáročná. Že by mě ale nějako nadchla nebo jsem si z ní "sedla na zadek", tak to ne. Proto uděluji jen dvě hvězdy. Navíc mi hlavní hrdinka není příliš sympatická.

lapagerie
lapagerie
28.04.2016 3 z 5

Oddychovka o krátkých kapitolkách. Nic víc, nic míň.

radus
radus
24.06.2015 3 z 5

Opět příběh o novinářce Karle, která střídá milence jako ponožky :-) Takové jednoduché oddychové čtení na jedno odpoledne...

proton
proton
02.02.2015 2 z 5

Toto není můj šáek kávy.

mirkka
mirkka
12.09.2014 3 z 5

Kniha na oddychový večer. :-)

LiLinka
LiLinka
29.06.2013 3 z 5

Pohodová, oddychovka, Bářin styl psaní mi vyhovuje a je to takové pohodové rychločtení. :)

Sisi11
Sisi11
23.06.2013 5 z 5

Další fajn odpočinková kniha pro příjemný a nenáročný den. Taková je typická Nesvadbová, její knihy jsou jako hovory s kamarádkou nad šálkem kávy. Miluji tento styl a smysl příběhů, i když většinou žádný hlubší nemají. Nevím, co v tom ostatní hledají, je to zkrátka čtení pro radost, smích a odpočinek.

Brambu
Brambu
22.10.2011 3 z 5

Jo jo, tak tohle by šlo, jednoduché, prosté, výstižné, proč ne? Nevím zda se to bude líbit pánům, ale ženám by mohlo. Některé se v tom třeba najdou, jiné se pobaví a některé se poučí.

Miru
Miru
08.07.2011 2 z 5

Opět typická Nesvadbová, která ničím nepřekvapí. Přesto se mi dobře čte. Jen se nemohu ubránit pocitu, že sama autorka se začíná ve svých literárních počinech lehce ztrácet. Vezmeme-li v úvahu, že jednotlivé knihy na sebe nepřímo navazují, jak je potom možné, že v "Životě nanečisto" nalezneme hned čtyři kapitoly vypůjčené z předchozího "Bestiáře"? Časové a faktické nesrovnalosti už raději vůbec nekomentuji.