Život nanečisto

Život nanečisto

Pokračování dvou povídkových knížek - Řízkaři, Bestiář. Stejná hrdinka, nové příběhy. Mladá novinářka Karla proplouvá opět několika vážnými i nezávaznými vztahy; příběhy partnerství a sexu jsou spontánní, hektické, barvité a ona z nich vychází vždy s větší nebo menší újmou či ziskem.

https://www.databazeknih.cz/images_books/50_/50004/zivot-nanecisto-50004.jpg 3107
Romány, Pro ženy, Literatura česká
Vydáno:, Motto

jengibre

Mnohem vydařenější než Bestiář, který jsem od autorky četla jako první. Děj mě zaujal a dokonce hlavní hrdinka mě tentokrát bavila a fandila jsem jí.

jirickovazuzka
01.02.2017

Krásna knížka, spisovatelka nezklame

Alaglesia
07.12.2016

Druhá kniha od této autorky. Báře Nesvadbové se musí nechat, že má svůj osobitý styl psaní. Knihu jsem přečetla během dvou večerů, byla nenáročná. Že by mě ale nějako nadchla nebo jsem si z ní "sedla na zadek", tak to ne. Proto uděluji jen dvě hvězdy. Navíc mi hlavní hrdinka není příliš sympatická.

lapagerie
28.04.2016

Oddychovka o krátkých kapitolkách. Nic víc, nic míň.

radus
24.06.2015

Opět příběh o novinářce Karle, která střídá milence jako ponožky :-) Takové jednoduché oddychové čtení na jedno odpoledne...

proton
02.02.2015

Toto není můj šáek kávy.

mirkka
12.09.2014

Kniha na oddychový večer. :-)

LiLinka
29.06.2013

Pohodová, oddychovka, Bářin styl psaní mi vyhovuje a je to takové pohodové rychločtení. :)

Sisi11
23.06.2013

Další fajn odpočinková kniha pro příjemný a nenáročný den. Taková je typická Nesvadbová, její knihy jsou jako hovory s kamarádkou nad šálkem kávy. Miluji tento styl a smysl příběhů, i když většinou žádný hlubší nemají. Nevím, co v tom ostatní hledají, je to zkrátka čtení pro radost, smích a odpočinek.

Brambu
22.10.2011

Jo jo, tak tohle by šlo, jednoduché, prosté, výstižné, proč ne? Nevím zda se to bude líbit pánům, ale ženám by mohlo. Některé se v tom třeba najdou, jiné se pobaví a některé se poučí.

Miru
08.07.2011

Opět typická Nesvadbová, která ničím nepřekvapí. Přesto se mi dobře čte. Jen se nemohu ubránit pocitu, že sama autorka se začíná ve svých literárních počinech lehce ztrácet. Vezmeme-li v úvahu, že jednotlivé knihy na sebe nepřímo navazují, jak je potom možné, že v "Životě nanečisto" nalezneme hned čtyři kapitoly vypůjčené z předchozího "Bestiáře"? Časové a faktické nesrovnalosti už raději vůbec nekomentuji.