Život na zámku

Život na zámku https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/3078/zivot-na-zamku-3078.jpg 4 37 8

Život na zámku série

Podle známého seriálu! O rodině Králových, kteří se z malého bytečku v ulici Na Zámku přestěhují do opravdického zámku Temniště...ale i tam své štěstí prozatím nenajdou...

Kontryhelka
09.06.2023 5 z 5

Za mně super. Moc se mi kniha i seriál líbily.

rickiwolf
13.04.2023 4 z 5

Viděl jsem seriál několikrát. Nyní jsem se konečně dostal i ke knize. Dá se říct, že toto dílo se povedlo a vystihuje danou dobu. Také jsem mohl vidět pár rozdílů od televizní verze.

georginaa
14.06.2022 3 z 5

Osudy lidí, kteří hledají svou lásku a místo, kde by rádi žili šťastně. Jenže i když se přestěhují na zámek, jejich problémy se tím nevyřeší. Spíše se prohloubí jejich citová ztráta a těžko se vyrovnají s danou situací. Jak kniha tak i seriál byl uspokojivý.

JancaMia
04.12.2018 3 z 5

Přepis úžasného seriálu , doslova a do písmene. Ráda se budu vracet.

28401
05.06.2017 5 z 5

Ráda čtu zfilmované knihy, takže za mě dobrý

hana1984
08.06.2016

Seriál jsem viděla a bavil mě,tak třeba i kniha nebude špatná,uvidíme.

Lenka4
23.08.2013 4 z 5

Je poznat, že kniha byla napsána podle seriálu, či spíše jejím podkladem byl scénář k seriálu. Text převážně sestává z dialogů, místa děje jsou uvedena krátce, nepopisně. Co si postavy myslí, se nedozvíme, ale pokud předpokládáme, že mají na mysli to, co na jazyku, tak to ani nevadí. Děj je plný neočekávaných zvratů a má spád.

WEIL
10.11.2011

Seriál jsem viděl, v jisté náladě ho i vidět mohu znovu, i když v jaké?
Kniha vyšla asi už dříve, zde jde o další vydání.