Zahrada zapomnění

Zahrada zapomnění https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/419949/bmid_zahrada-zapomneni-BkE-419949.jpg 4 39 9

Život na ulici série

< 2. díl

Ester právě bylo osmnáct, je bez domova a za sebou má minulost, na kterou nechce vzpomínat. Vrací se do míst, kde před více než deseti lety žila jako malá holka s mámou a sestrou. Má k tomu svůj důvod, ale netuší, jestli jí to přinese naději nebo spíš zklamání a další bolest. Nedoufá v zázraky, chtěla by prostě jen normálně žít. Jenže holka bez rodiny, bez práce a bez možnosti na změnu k lepšímu, to nemá snadné. Ester má velmi komplikovanou povahu, nikdy se neusmívá a nikdy nepláče. Nikoho si k sobě nepustí, snad až na malou Emu. Je možné, že by mohla zůstat, pracovat ve zdejším penzionu jako pomocná síla v kuchyni, že by mohla být šťastná? Trauma, které si v sobě nese, jí každou snahu ztěžuje a Ester dobře ví, že zdání klame. Vypadá jako křehká, nevinná holka, ale uvnitř jí srdce ztvrdlo na kámen. Když poznává Matyáše, zjišťuje, že mají mnoho společného. Jenže její mladý šéf Roman si to v žádném případě nemyslí... A ještě pořád má v patách svou minulost. Co když ji někdo pozná? Co se stane, až lidé, kteří jí projevili svou důvěru, zjistí, že zabila člověka?... celý text

Erika017
20.04.2022 5 z 5

Moc hezká kniha. Dojemná, smutná, ale zároveň neskutečně krásná. Doporučuji

ZuzanaN
08.05.2021 5 z 5

Nezapomenutelný příběh!

Elka252
10.02.2021 4 z 5

Krásná kniha plná bolesti, zármutku, žalu. Napsaná tak hladce jako by jí psal sám život.

certik003
15.07.2020

Pokračování je vlastně ve stejném duchu jako první díl. Obě knížky doporučuju spíš mladším čtenářkám.

Miretti
22.06.2020 3 z 5

Moc hezky psané, ale opravdu v žánru pro děti a mládež, já už v tom viděla dost much - svým náhledem z pohledu dospěláka. Ráda doporučuji mladším čtenářům. A velice krásná obálka, chválím.

Bajuli
03.06.2020 5 z 5

Moc krásně napsaná kniha. Nemám k ní co dodat, poplakala jsem si, zjistila jsem, že to všechno co se v životě děje má smysl a že vlastně i chyba je někdy správné rozhodnutí...

Standa780
04.03.2020 5 z 5

Krásně napsané. Dal bych i více hvězdiček.

LenysekC
22.11.2019 4 z 5

Velmi reálné, bez příkras, nenaivní, jako většina amerických knížek s podobným tématem. Kdyby to bylo ještě navíc vyprávené ichformou, to mi v tomhle žánru vyhovuje víc, tak dám určitě pět hvězd.

mysterygirl
29.09.2019 4 z 5

Dalsi uzasna kniha-pokracovani Rozcuchaneho stesti :-)

Kniha Zahrada zapomnění je v