Život, na který metr nestačí

Život, na který metr nestačí https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/357439/mid_zivot-na-ktery-metr-nestaci-tPh-357439.jpg 4 376 125

Zakladatelka úspěšného blogu Karolina: Život, na který metr nestačí přichází se stejnojmennou knihou, ve které s nadsázkou úspěšně demonstruje rčení: „Může-li se něco pokazit, pokazí se to.“ Knížka vás provede humornými příběhy z malé vesnice, kam se Karolina nedobrovolně i s rodinou jako malá přestěhovala z Prahy. Prvotní plán vybudovat si na vesnici klidné bydlení, se rozpadl poměrně brzy – ve chvíli, kdy se její máma Daniela rozhodla pro chov koz, ovcí, koní a mnoha dalších zvířat. Společně se zbytkem rodiny se tak Karolina vydala na cestu pravého chovatele a zemědělce v jednom, na cestu, ze které není úniku.... celý text

Audrina
17.04.2018 3 z 5

Některé příběhy mi přišly až moc nadsazené, mám ráda tenhle humor, ale někdy toho už bylo moc. Navíc se toho spoustu opakovalo z FB profilu Káji, což mi přišlo celkem na nic.

Pudink
09.04.2018 4 z 5

Karle, podle mě, supr počin. Ale zklamalo mě, že jsi ve své knize nedala svým fanouškům nic navíc než máš na svém FB profilu. Tedy kromě ilustrací, ty ale nejsou tvoje. Doufám tedy, že svým fanouškům nabídneš v další knize něco víc, protože jinak nebudu mít důvod si ji koupit.

Coucouha
03.04.2018 odpad!

Tak se musím přiznat - velké zklamání. Knihu jsem si vybrala podle obálky, přečetla si hodnocení tady a poté si ji celá natěšená koupila. A opravdu katastrofa! Příběhy byly kýčovité, divné, nereálné, s celkem trapným humorem....až mi bylo občas divně za autorku...tohle se fakt vůůůůbec nepovedlo :( Škoda...

Gooverka
30.03.2018 5 z 5

Možná úplně nejlepší blogerská kniha, kterou jsem kdy četla. Autorka nejen dobře píše, ale nic se nevyrovná tématům, které jí přináší sám život. U většiny kapitol jsem se smála nahlas a některé hlášky si budu pamatovat ještě dlouho. Téma městské holky na vesnici zde bylo zpracováno naprosto originálním způsobem.

Setapouch
26.03.2018 5 z 5

Párkrát jsem se smíchy málem zadusila arašídovou křupkou. To se mi často nestává.

jan-da
25.03.2018 5 z 5

Karolinu sleduji na fb a musím říct, že tam mě její příspěvky rozesmějí vždy.. A i když jsem ten typ člověka, kterého opravdu nahlas rozesměje jen málokterá kniha, tato byla jednou z těch skvělých, u kterých jsem se smála a musela jsem různé vtipné pasáže předčítat i doma, aby se pobavili i ostatní (myslím, že jsem mamku i nalákala na to, aby si knihu přečetla - mamka bude zhruba ve věku Daniely :-D ) .. doporučuji a doufám, že se můžeme těšit na další knihu, která mi zlepší pár dní .. (škoda, že byla tak rychle přečtená, ale určitě je to jedna z těch knih, ke které se vrátím a myslím, že to nebude jen jednou :-) )

Kozicka
23.03.2018 odpad!

Vetsi blbost jsem nikdy necetla,ta holka uz nevi co si ma vymyslet :-)
Doufam,ze nebude druhy dil.

Denisa153
23.03.2018 5 z 5

Rozhodně dopuručuji pokud se chcete pořádně zasmát. A rozhodně nedoporučuji ji číst na veřejnosti, já ji četla ve vlaku a byla jsem za magora protože jsem se musela smát i nahlas :-)

saez
21.03.2018 5 z 5

Kája vtipně glosuje život svůj a své svérázné rodiny obklopené stádem zvířátek. U některých kapitol jsem se hodně nasmála. Milá odpočinkovka.

marcela3562
21.03.2018 5 z 5

super oddechovka, moc mě bavila

Bablu
14.03.2018 4 z 5

Moc příjemná knižní jednohubka, ideální na dovolenou nebo cestu vlakem. Karolínu sleduju na fcb a je to moc sympatická slečna.

Scheila
14.03.2018 4 z 5

Hezká, usměvavá a odpočinková kniha. U které se nasmějete. Jelikož život Káji je jedna velká tragedie

Scheila

Missynka
11.03.2018 5 z 5

Smích od začátku do konce. Konečně povedená kniha 'blogerky', která si zkrátka na nic nehraje. Samozřejmě, pokud čtete 'fejsbukové' příspěvky, pak pro vás kniha asi nebyla ničím novým, mně se však celé zpracování knihy líbilo moc. Držím Káji palce a těším se na další pokračování.

andy_nejedla
01.03.2018 5 z 5

Knížka plná zábavy a se zajímavou obálkou :)

holkamodrookata
26.02.2018 5 z 5

Kdy knihu Život, na který metr nestačí rozhodně číst
- máte smysl pro humor
- baví vás zvířecí historky
- zbožňujete Takovou normální rodinku

Kdy knihu Život, na který metr nestačí rozhodně nečíst
- milujete život na vesnici a máte pocit, že nic lepšího na světě není
- při zmínce o bahně, zvracení, kálení a čmelících dostáváte tik
- nesnášíte zvířata

Allka
26.02.2018 4 z 5

Přiznám se, že jsem Karolinin blog dřív neznala a po její knížce jsem sáhla v podstatě náhodou v knihkupectví, kde mě zaujala svým vizuálním zpracováním, které je teda na jedničku s hvězdičkou. Tak oku lahodící publikaci jsem už dlouho neviděla.
Po zakoupení jsem se okamžitě začetla a ani jednou nezalitovala, že jsem si knížku odnesla domů. :) Karolina si nebere servítky a od první do poslední strany do toho šlape naplno. A mně nezbývalo než se jen smát a smát. Každá kapitola vypráví samostatnou historku, z nichž některé neměly chybu, jiné pro mě trošičku drhly, ale to je asi už věc názoru, co komu přijde víc vtipné.
Hutný humor a nadsázku je dobré dávkovat, proto doporučuji si touhle útlou knížečkou proložit čtení nějakého jiného díla, na to je v podstatě ideální. :)

jadunka
25.02.2018 5 z 5

Asi musím zapátrat, jestli Danielka a moje rodička nejsou nějaká vzdálená rodina... :D
Vtipná knížka, která rozhodně stojí za přečtení. :)

lenkaabooks
11.02.2018 4 z 5

Život se zvířaty na vesnici v podání cca 20+ Karoliny. Pobavilo,četla bych dál a dál, ale byl konec. Tak doufám v pokračování.

AnickaMufinka
08.02.2018 5 z 5

tak jako tohle??...smála jsem se imrvére... doporučuju !!.. všema deseti a očekávám pokračování.. PS: chtěla bych u vás trávit alespoň týden dovolené..je to možné ? :D

koně humor vesnice domácí zvířata český venkov

Autorovy knížky

2017  79%Život, na který metr nestačí

Kniha Život, na který metr nestačí je v