Život je změna a změna je život

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Člověk má v životě jedinou jistotu: Nic není jisté a všechno se neustále mění. A přesto se změn bojíme a snažíme se za každou cenu udržet setrvalý stav věcí. Právě to je téma, které si vybral slavný autor bestselleru Hovory s Bohem, Neale Donald Walsch, jenž má úžasnou schopnost vtáhnout čtenáře do děje a přímo s ním komunikovat. Kniha nás učí přijímat změny tak, aby byly k našemu prospěchu. Walsch vysvětluje, že každá změna je přínosná, pokud člověk ví, jak ji využít – nemusíme být pasivní, můžeme žít velmi aktivně a spolupracovat se všemi lidmi a s celým vesmírem....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/96_/96960/zivot-je-zmena-a-zmena-je-zivot-96960.jpg 3.98
Žánr
Literatura světová, Literatura naučná, Osobní rozvoj a styl
Vydáno, Beta-Dobrovský
Orig. název

When Everything Changes, Change Everything, 2009

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (4)

Kniha Život je změna a změna je život

Přidat komentář
senbja
05. března

Autorův světonázor je i mým názorem, proto ho mohu beze zbytku přijmout, i když ne všechny změny, které musím podstoupit, jsou mi milé.

LBZ
19.06.2016

Na několika místech píše: "už to chápete?" - ve smyslu, už chápete, jak svět funguje? Nejde ovšem vůbec o chápání, ale o to, jestli věříte nebo nevěříte jeho výkladu světa. Na druhé straně rozhodně nejde o nějaké agresivní prosazování vlastního světonázoru. :-)


doubravka
18.11.2015

Zajímavá kniha, která vysvětluje, jak funguje mysl, co je to skutečná pravda, zjevná pravda a zdánlivá pravda. Je dobré si uvědomit, že na vše nahlížíme svým úhlem pohledu...

mariva
29.01.2014

Spíš rozhovor se čtenářem než kniha, má být povzbuzením pro ty, kteří procházejí nepříjemnými změnami ve svém životě. Některé náměty nutí k zamyšlení a mohou být povzbuzující, jinak mi chvílemi popis připadal dost zdlouhavý. Asi by se opravdu lépe poslouchala jako rozhovor nebo nahrávka, než četla.

Doporučujeme

Jak získávat přátele a působit na lidi
Jak získávat přátele a působit na lidi
Kam zmizel můj sýr?
Kam zmizel můj sýr?
Faktomluva
Faktomluva