Život je mýdlová bublina

Život je mýdlová bublina https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/281277/bmid_zivot-je-mydlova-bublina-77E-281277.jpg 5 10 3

Inspirativní texty publikované v této knize vznikly původně jako dopisy Yoze Sohanové, se kterou se Osho setkal na svém kurzu meditace. Přislíbil jí, že každý den pošle jeden dopis, v němž pohovoří o meditační praxi v souvislosti s nejrůznějšími životními tématy a situacemi. Mistr se většinou ke svým žákům a následovníkům obracel pouze ústně při přednáškách, a proto jsou tato krátká zamyšlení, obsahující hlubokou moudrost, jedním z mála unikátních dokladů Oshova psaného projevu.... celý text

Duchovní literatura Literatura naučná Osobní rozvoj a styl
Vydáno: , Beta-Dobrovský

Life is a Soap Bubble

knihyKeMne
19.11.2022 4 z 5

Krátké texty na téma, jak jít tímto životem. Často obsahují různá podobenství a příběhy. Některé myšlenky mě opravdu oslovily, jinak to ale nebyla taková bomba, abych jí přiřadila plné hodnocení.

čef
06.10.2021 5 z 5

Knížka plná nádherných obrazů, ze kterých si každý může něco pro sebe vzít. Zdánlivé rozpory v jejich smyslu jsou naplno inspirativní a podněcující k zamyšlení nad tím, kde a kdo jsme. Určitě chvilky s touto knihu přinesou trošinku klidu a harmonie tomu, kdo neumanutě hledá. Třeba si potom zajede i do meditačního ašramu, kde si všechno jistě dokonale osvojí.

Aknit
14.03.2021 5 z 5

Mohla bych číst stále dokola a vždy bych v tom našla nové pravdy. ♥

Osho
indická, 1931 - 1990
1992  90%Život, láska, smích
1991  74%Oranžová kniha
1996  89%Hořčičné semínko
2007  92%Láska, svoboda, samota
2003  86%Sex

Kniha Život je mýdlová bublina je v