Život bez pšenice: 10denní detox

Cesta k trvalému zhubnutí a skvělému zdraví. Díky knize Život bez pšenice, bestselleru The New York Times, se miliony lidí dozvěděly, jak mohou zvrátit dlouholeté chronické zdravotní problémy, když ze svých jídelníčků odstraní prapůvodce všeho – pšenici. Nyní doktor William Davis přichází s jednoduchým programem desetidenního detoxu. Tato bezobilná očistná kúra podle Života bez pšenice vám poskytne pečlivě sestavené plány jídel a výtečné recepty, abyste mohli v co nejkratší možné době zcela vysadit pšenici a další příbuzné obiloviny. Je to ideální program pro ty, kdo sešli z bezlepkové cesty, nebo pro nováčky, kteří potřebují nastartovat za účelem zhubnutí. Tento nový přírůstek ve vaší bezpšeničné knihovně vás krok za krokem provede kompletním detoxikačním procesem. Kromě zbrusu nového, dynamického programu vás dr. Davis naučí, jak rozpoznat a zmírnit symptomy pšeničného „absťáku“, jak se vyhýbat všudypřítomným nástrahám, které mohou sabotovat úspěch, a jak můžete pomocí nutričních doplňků podpořit výsledky v oblastech hubnutí a zdraví. Součástí knihy Život bez pšenice: 10denní detox jsou také autentické výpovědi lidí, kteří program dokončili (a nyní zdárně dodržují bezlepkový životní styl), plus nové fantastické recepty, jež usnadní tento přechod celé vaší rodině....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/287322/zivot-bez-psenice-10denni-detox-viA-287322.jpg 3.58

Život bez pšenice 3.

Literatura naučná, Zdraví
Vydáno, Jota

Wheat belly 10 day grain detox, 2015

Kniha Život bez pšenice: 10denní detox

Olous1
02.03.2019

Nic nového jsem se nedozvěděli (vlastně podle knihy bychom nic nemohli jíst)a recepty...nic moc.Asi snad jenom to....omezím více pečivo a začnu se více hýbat.

Daenerys
21.07.2016

Zajímavý pohled na stravování, věřím, že je na tom hodně pravdy, ledasco dává smysl. Nezamlouval se mi však příliš "styl" podávání informací. Je pravda, že s tímto druhem literatury nemám téměř žádné zkušenosti, možná je nutné v knihách zaměřených na nějakou změnu stravovacích nebo obecně životních návyků či stereotypů použít jakousi propagandu, bez ní by to nemělo ten správný účinek, jakož i bez neustálého omílání již řečeného. Přišlo mi, že se tu občas moc tlačí na pilu. Jinak, ano, stojí za přečtení, za zamyšlení, za vyzkoušení.

JanaDor
12.05.2016

V knize je mnoho zajímavých tipů, rad a sdělení. Pokud vás to zaujalo, přečtěte si ji. Je tu další neotřelý pohled na zdravé stravování. Je srozumitelně a čtivě napsaná. Má pádné argumenty a radí od jídla přes pití až po vitamíny. Já myslím, že je super, už část běžných potravin nahradit těmi jeho bez pšeničnými. Vždy je co zlepšovat. Možná je dobrý krok zkusit to s tímto detoxem, jež je v knize pečlivě rozepsán, a ke všemu jsou podrobné recepty. Držím palce vám i sobě.

Jídlo na prvním místě
Jídlo na prvním místě