Zrozeni k utrpení

Zrozeni k utrpení https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/164754/zivi-mrtvi-8-zrozeni-k-utrpeni-164754.jpg 5 210 23

Živí mrtví (komiks) série

Série, která přinesla svěží vítr do hnijícího ovzduší zombie žánru, právě dospěla k rozuzlení svého zatím nejzásadnějšího příběhu! Věřili, že ve vězení budou v bezpečí. Mýlili se. Před jejich prahem nyní stojí hrozba, proti níž je pobíjení hord živých mrtvých příjemným zpestřením nudy ve světě bez internetu. Tuhle bitvu rozhodně každý nepřežije. Nikdo není v bezpečí!... celý text

Literatura světová Horory Komiksy
Vydáno: , Crew

Made to Suffer , 2008

Filatov
23.06.2014 5 z 5

Díl plný bitev a boje o vězení. Mrtvých na obou stranách je jako máku a krev teče proudem. Guvernér Rickově skupině pustil žilou, ale sám na to také doplatil. Velká škoda je Tyreese. V tomhle díle se opravdu potvrdilo, že Guvernér je vyšinutej magor a Rick má naopak snad stejně životů jako kočka, protože co ten přežije... Ve finále ale musím říct, že ač se bojovalo a bojovalo, tak vítězem není ani jedna strana a celé to skončilo ztrátou obou znepřátelených táborů.

TessDragon
16.09.2013 5 z 5

Tak v tomhle díle byly teda kvalitní jatka. Nedoporučuji slabým povahám. Ale musím říci, že ze všech dosud vydaných byl tento díl asi nejvíce zvratový a smrt si opravdu nevybírá. Po předchozím ''oddychovějším'' díle se ale zřejmě není čemu divit. Už jen jedno slovo : WOW!

Kapis
13.06.2013 4 z 5

Bacha SPOILERuju!!! Tak nevím, připadlo mi paradoxně, že tato kniha ztratila oproti předchozím dílům trochu spád. Nevím, jestli to bylo tím, že jsem ji četl ve vlaku cestou z Crweconu, kdy se mi ještě navalovalo a nemohl jsem si ani pořádně zdřímnout, protože jsem jel s celou eskadrou Dejvického divadla, kteří nezavřeli celou cestu huby až do Ostravy. Teda takový Trojan toho jsem neslyšel, ten se taky snažil marně pospinkávat. No a nebo to bylo proto, že ten tak obávaný Guvernér se choval bezradně, lítal tam a zpátky, bez zjevného plánu si nechal střílet lidi a než se k něčemu rozhoupal, tak kniha už skoro končila. Kniha měla potenciál napětí nejvyššího kalibru, ale nějak se ji to nepovedlo a nebo jsem si to měl možná přečíst jindy, těžko říct. No ale gadžopádně je to takové vyvrcholení jedné velké části, to zas jo. Moc hrdinů nepřežilo, ale furt tak nějak tuším, že to miminko pod tělem mrtvé matky ještě ta zhrzená paní, co ji zastřelila společně pak i se svojim šéfem, vyhrabe a zachrání. Nicméně, co se bude dít dále jsem tak jako tak zvědavý, Kirkman se s tím nesere.