Invaze

Invaze https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/297476/bmid_invaze-My3-297476.jpg 4 39 10

Živí mrtví série

< 6. díl

Z popela zničeného městečka Woodbury v Georgii povstanou dvě skupiny zbědovaných přeživších – a navzájem si jdou po krku. Lilly Caulová se svými ztracenci se snaží vybudovat si nový život pod zemí, v bludišti prastarých chodeb a důlních šachet. V srdci i v hlavě jí však pořád doutná tajné odhodlání – zbavit milované Woodbury nákazy oživlých mrtvol. Ale kdesi daleko v pustině zdevastované krajiny buduje reverend Jeremiáš Garlitz svou armádu stoupenců, vyzbrojenou ďábelskou tajnou zbraní. Je pevně odhodlaný zničit Lilly a její skupinu, která způsobila zkázu jeho oveček. Má už prostředky, jak se obyvatelům podzemních tunelů pomstít… Střet mezi skupinami přeživších rozpoutá nepředstavitelnou zbraň, vytvořenou z obrovských hord nemrtvých, dovedenou k dokonalosti šílencem, nasáklou krví nevinných.... celý text

Literatura světová , Horory , Romány

Vydáno: , Baronet

The Walking Dead: Invasion , 2015

Koty7
14.03.2024 4 z 5

10. díl tu není, tak ohodnotím aspoň tento. Opravdu povedený dnes už kultovní komiks od Roberta Kirkmana. Seriál se taky povedl, ale mohl být kratší...

rick6410
06.03.2023 5 z 5

Áno, je to stále o tom istom, stále tie typické klišé, ale mňa to baví. Ponurá atmosféra tunelov je úžasná, viac príbehu je venovaného môjmu novému obľúbenému záporákovi, a nesmieme zabúdať na šokujúce zvraty a úmrtia, ktoré tentokrát (doslova) chytia za srdce.

wullcann38
21.09.2021 3 z 5

Achjo tuhle sérii měli ukončit prvním dílem, nejpozději čtvtým.
Guvernér byl aspon zajímavý, kdežto Lilly Caulová skoro ne.
Ješte by to byl cajk kdyby to mělo tak 130 stran, a nebylo by to tak zbytečně rozsáhlé.
Takže za mě:60%

FejKýý
20.07.2020 4 z 5

Za mě paráda, příběh mě hned vtáhl. Bylo jen pár menších chvilek kdy jsem se nudila ale spíš jsem byla napjatá a potřebovala jsem číst dál a dál! :) Čekala jsem méně od téhle knihy, proto jsem o to více překvapená.

Charmedka
25.04.2020 3 z 5

Invaze není vůbec špatná, přesto mě neoslovila tolik jako Zkáza. On je tenhle díl takový hodně jiný. Kladní hrdinové knihy žijí aktuálně v podzemí, kde objevili rozsáhlé chodby a právě ten život v podzemí mi přišel asi trošku moc.

Kniha byla ovšem napínavá, čtivá, nenudila jsem se a dokonce mě skoro rozbrečela, o dojemné a napínavé scény není nouze, i když spíše tady převládají ty dojemnější a autor se zaměřuje hodně na vnitřní pocity a strachy.

pobijecmuch
28.09.2018 3 z 5

Někde jsem četl, že poslední díly této série už nepíše Kirkman, ale pouze je jeho jméno u těchto knih uváděno, jako ochranná známka -The Walking Dead. Asi je na tom něco pravdy, protože úroveň opravdu klesla. Autor Invaze šlape vodu a neví jak pokračovat. Je to prostě takové jalové. A to jsou vydány už další dva díly.

davidurban1973
16.03.2018 2 z 5

Slabší než předchozí díl. Kvalita upadá, přemáhal jsem se to dočíst, od půlky mi to přišlo zbytečně zdlouhavé a popisné.

Lenka.Vílka
18.10.2017 3 z 5

Knihu jsem si přečetla, protože naděje umírá poslední, a zároveň nějak z povinnosti, přestože jsem se zařekla, že další už ne. Tahle verze mého oblíbeného světa mě nudí. A přestože řeknu, že si další díl nepřečtu, znovu si ho půjčim, abych se ujistila v tom, že tohle fakt ne. Škoda.

MichelleKing
24.02.2017 3 z 5

Miluji svět Walking Dead a tohle je příjemná 'oddechová' cesta od komiksů a seriálů na toto téma. Zkáza je šestý díl, nemůžeme říct, že poslední. Jestliže autor vydá další pokračování, možná by to chtělo víc nových postav. Navíc tolik přirovnání k pachům zombie nikde jinde nenajdete. Dávám *** zlatý střed. Mohlo to být horší a nebo taky lepší. Každopádně Lilly fandím.

misowi84
09.01.2017 4 z 5

Pokračování knižní série se určitě bude líbit fanouškům. Ostatní, nezasvěcení, ruce pryč.