Invaze

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Z popela zničeného městečka Woodbury v Georgii povstanou dvě skupiny zbědovaných přeživších – a navzájem si jdou po krku. Lilly Caulová se svými ztracenci se snaží vybudovat si nový život pod zemí, v bludišti prastarých chodeb a důlních šachet. V srdci i v hlavě jí však pořád doutná tajné odhodlání – zbavit milované Woodbury nákazy oživlých mrtvol. Ale kdesi daleko v pustině zdevastované krajiny buduje reverend Jeremiáš Garlitz svou armádu stoupenců, vyzbrojenou ďábelskou tajnou zbraní. Je pevně odhodlaný zničit Lilly a její skupinu, která způsobila zkázu jeho oveček. Má už prostředky, jak se obyvatelům podzemních tunelů pomstít… Střet mezi skupinami přeživších rozpoutá nepředstavitelnou zbraň, vytvořenou z obrovských hord nemrtvých, dovedenou k dokonalosti šílencem, nasáklou krví nevinných....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/297476/invaze-My3-297476.jpg 3.932
Série

Živí mrtví 6.

Žánr
Literatura světová, Horory, Romány
Vydáno, Baronet
Orig. název

The Walking Dead: Invasion, 2015

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (7)

Kniha Invaze

Přidat komentář
FejKýý
20. července

Za mě paráda, příběh mě hned vtáhl. Bylo jen pár menších chvilek kdy jsem se nudila ale spíš jsem byla napjatá a potřebovala jsem číst dál a dál! :) Čekala jsem méně od téhle knihy, proto jsem o to více překvapená.

Charmedka
25. dubna

Invaze není vůbec špatná, přesto mě neoslovila tolik jako Zkáza. On je tenhle díl takový hodně jiný. Kladní hrdinové knihy žijí aktuálně v podzemí, kde objevili rozsáhlé chodby a právě ten život v podzemí mi přišel asi trošku moc.

Kniha byla ovšem napínavá, čtivá, nenudila jsem se a dokonce mě skoro rozbrečela, o dojemné a napínavé scény není nouze, i když spíše tady převládají ty dojemnější a autor se zaměřuje hodně na vnitřní pocity a strachy.


pobijecmuch
28.09.2018

Někde jsem četl, že poslední díly této série už nepíše Kirkman, ale pouze je jeho jméno u těchto knih uváděno, jako ochranná známka -The Walking Dead. Asi je na tom něco pravdy, protože úroveň opravdu klesla. Autor Invaze šlape vodu a neví jak pokračovat. Je to prostě takové jalové. A to jsou vydány už další dva díly.

davidurban1973
16.03.2018

Slabší než předchozí díl. Kvalita upadá, přemáhal jsem se to dočíst, od půlky mi to přišlo zbytečně zdlouhavé a popisné.

Lenka.Vílka
18.10.2017

Knihu jsem si přečetla, protože naděje umírá poslední, a zároveň nějak z povinnosti, přestože jsem se zařekla, že další už ne. Tahle verze mého oblíbeného světa mě nudí. A přestože řeknu, že si další díl nepřečtu, znovu si ho půjčim, abych se ujistila v tom, že tohle fakt ne. Škoda.

MichelleKing
24.02.2017

Miluji svět Walking Dead a tohle je příjemná 'oddechová' cesta od komiksů a seriálů na toto téma. Zkáza je šestý díl, nemůžeme říct, že poslední. Jestliže autor vydá další pokračování, možná by to chtělo víc nových postav. Navíc tolik přirovnání k pachům zombie nikde jinde nenajdete. Dávám *** zlatý střed. Mohlo to být horší a nebo taky lepší. Každopádně Lilly fandím.

misowi84
09.01.2017

Pokračování knižní série se určitě bude líbit fanouškům. Ostatní, nezasvěcení, ruce pryč.

Doporučujeme

Terror
Terror
Lunapark
Lunapark
Frankenstein
Frankenstein
Prokleté město
Prokleté město