Invaze

Z popela zničeného městečka Woodbury v Georgii povstanou dvě skupiny zbědovaných přeživších – a navzájem si jdou po krku. Lilly Caulová se svými ztracenci se snaží vybudovat si nový život pod zemí, v bludišti prastarých chodeb a důlních šachet. V srdci i v hlavě jí však pořád doutná tajné odhodlání – zbavit milované Woodbury nákazy oživlých mrtvol. Ale kdesi daleko v pustině zdevastované krajiny buduje reverend Jeremiáš Garlitz svou armádu stoupenců, vyzbrojenou ďábelskou tajnou zbraní. Je pevně odhodlaný zničit Lilly a její skupinu, která způsobila zkázu jeho oveček. Má už prostředky, jak se obyvatelům podzemních tunelů pomstít… Střet mezi skupinami přeživších rozpoutá nepředstavitelnou zbraň, vytvořenou z obrovských hord nemrtvých, dovedenou k dokonalosti šílencem, nasáklou krví nevinných....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/29_/297476/invaze-My3-297476.jpg 3.824

Živí mrtví (6.)

The Walking Dead: Invasion (2015)

Literatura světová, Horory, Romány
Vydáno:, Baronet

pobijecmuch

Někde jsem četl, že poslední díly této série už nepíše Kirkman, ale pouze je jeho jméno u těchto knih uváděno, jako ochranná známka -The Walking Dead. Asi je na tom něco pravdy, protože úroveň opravdu klesla. Autor Invaze šlape vodu a neví jak pokračovat. Je to prostě takové jalové. A to jsou vydány už další dva díly.

davidurban1973

Slabší než předchozí díl. Kvalita upadá, přemáhal jsem se to dočíst, od půlky mi to přišlo zbytečně zdlouhavé a popisné.

Lenka.Vílka
18.10.2017

Knihu jsem si přečetla, protože naděje umírá poslední, a zároveň nějak z povinnosti, přestože jsem se zařekla, že další už ne. Tahle verze mého oblíbeného světa mě nudí. A přestože řeknu, že si další díl nepřečtu, znovu si ho půjčim, abych se ujistila v tom, že tohle fakt ne. Škoda.

MichelleKing
24.02.2017

Miluji svět Walking Dead a tohle je příjemná 'oddechová' cesta od komiksů a seriálů na toto téma. Zkáza je šestý díl, nemůžeme říct, že poslední. Jestliže autor vydá další pokračování, možná by to chtělo víc nových postav. Navíc tolik přirovnání k pachům zombie nikde jinde nenajdete. Dávám *** zlatý střed. Mohlo to být horší a nebo taky lepší. Každopádně Lilly fandím.

misowi84
09.01.2017

Pokračování knižní série se určitě bude líbit fanouškům. Ostatní, nezasvěcení, ruce pryč.