Zítra bude po všem

Zítra bude po všem https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/30687/bmid_zitra-bude-po-vsem-RTW-30687.jpg 4 284 39

Jack Reacher série

Sebevražední atentátníci se snadno poznají. Vysílají nejrůznější varovné signály. Zejména proto, že jsou nervózní. Z podstaty věci totiž vyplývá, že to všichni dělají poprvé. Existuje dvanáct věcí, na které si je třeba dávat pozor. Utkvěly v paměti každému, kdo někdy sloužil v ozbrojených složkách. New York. Podzemní dráha, dvě hodiny ráno. Jack Reacher si prohlíží spolucestující. Čtyři jsou v pořádku. Pátý není. Vlak brzdí před Grand Central Station. Zasáhne Reacher, aby zachránil životy? Nebo se mýlí? Bude ten zásah stát životy – včetně jeho?... celý text

Literatura světová , Thrillery

Tuto knihu klidně doporučím

Merlin_CZ
Merlin_CZ
07.05.2022 5 z 5

Další fajn díl, napínavé, čtivé, prostě ideál na dlouhé večery

pejty
pejty
05.01.2022 4 z 5

Další skvělí kousek o mém oblíbeném hrdinovi. Tentokrát mi čtení trvalo opravdu dlouho, protože jsem se do knihy nemohl začíst. Ale jak se mi to konečně podařilo, tak jsem už nemohl přestat.

zd0981
zd0981
13.08.2021 2 z 5

Autoři s vyhraněným stylem psaní mají jeden problém, když tím svým stylem napíší víc knih, může se jejich styl stát nudným. To platí i pro tuto sérii.
Kniha je plná vaty, zbytečných popisů. Na první pohled atraktivní děj po špetce zamyšlení je hloupý. Ale to všechno je čtivé...

careras.c
careras.c
05.04.2021 5 z 5

jako vždy parádní lehké čtení...

mysce
mysce
21.01.2021 5 z 5

První část knihy je výborná a originální a nese se v neobvyklém detektivním duchu, kdy Reacher v newyorské džungli pátrá po příčinách podivné smrti jedné ženy.
Když se poté dostane pod nátlak výhrůžkami a odrazováním, vyprovokuje jej to k touze objasnit celou záhadu. Jak je jeho dobrým zvykem, zaplete se tím do mnohem většího problému, než si vůbec dokázal představit.
Napínavá a čtivá kniha, kterou pustíte z ruky až po poslední stránce. Ve finále je příběh zakončen k naprosté spokojenosti všech Reacherových fanoušků.
Na nudu není čas ani na chvíli! Doporučuji.

items
items
04.01.2021 3 z 5

Zo začiatku paráda, vtipné, napínavé...potom akoby autor uviazol v bažinách (tie reacherove sherlockholmesoviny ozaj nemusím) a na záver bol (ako vždy) z hrozitánskeho nepriateľa iba trápny štatista...

Honey0105
Honey0105
14.07.2020 3 z 5

Další Reacher zdolán. Příběh zajímavý a velmi čtivý. Přesto některé z předchozích dílů zaujaly více.

CharlesWard
CharlesWard
13.04.2020 3 z 5

Klasický Reacher. Nic víc, nic míň!

hanzmb
hanzmb
16.03.2020 4 z 5

Trochu jsem si zpravil chuť po minulém, dle mého nejslabším díle. V 1. polovině to snad ani není on. Je to celé takové klidnější, komornější. Spíš logika a dedukce než pěstí. Závěr to ale zase srovná na klasickou úroveň. Asi to lepší ze série, ale úrovně Nepřítele nedosahuje.

Reacher81
Reacher81
25.12.2019 5 z 5

Paráda. Zatím ze všech dílů, které jsem přečetl, se mi tenhle díl líbil nejvíce. Reacher proti vskutku ďábelským protivníkům. Vždycky si každý další díl Reachera užívám na 100% a s spolu s ním i přemýšlím. Škoda jen, že Lee nepíše tak moc často v první osobě, jelikož podle mně to v první má takový lepší nádech. To samozřejmě neznamená, že bych si díly ve třetí neužíval.

faba
faba
15.09.2019 4 z 5

Opět nepřekonatelný Reacher. Oddechovka. Na dlouhé zimní večery jako dělané. Já to ale četl už na konci léta. Kniha u které se nemusí přemýšlet, a která se čte sama.

seracén
seracén
13.09.2019

Kniha opět nezklamala,je to prostě pan spisovatel, napětí a nepřekonatelný Reacher, už se těším na Rozstřel,.

Česneksmedem
Česneksmedem
24.08.2019 5 z 5

Parádně jsem se bavil. Hodně přímé řeči, což nahrává ději i spádu. Zapamatujete si 12 pravidel, jak poznat sebevražedného atentátníka či atentátnici, a ti hloubavější si třeba najdou, jak vypadá nůž Benchmade 3300, který použil Jack (u nás stojí zhruba 16 000 Kč). Podařilo se mu i jedno hormonální uvolnění, takže vše OK (až na tu drobnou ranku). Zlých jeho zásluhou notně ubylo. Směle do dalších průserů!

pepa4081
pepa4081
27.06.2019 3 z 5

Typická Reacherovka. Napínavá,trochu zamotaná pohádka, s velkou akcí nakonec. Na odreagování fajn.
Uspokojivé.

georginaa
georginaa
02.06.2019 5 z 5

Fascinuje mě jak někdo kouká na nějakého člověka a nic nevidí, když kouká Jack, vidí víc. Dokonce vidí i atentátníka v podobě ženy. Jak to vše může poznat??? Má na to čuch, smůlu nebo štěstí? No pro nás spíše štěstí, jelikož může pokračovat s dalšími příběhy.

konicekbily
konicekbily
19.09.2018 5 z 5

Smyšlenka hodná autora! Po maličkých náznacích se náš hrdina nalezne dobré řešení! Nemohlo se to stát, ale je to moc hezky napsáno!

1amu
1amu
05.04.2018 4 z 5

Na této knize oceňuji, že nás autor hned na začátku seznámí s 12-ti pravidly (které zpracoval Mossad) jak se pozná šahíd (šahíd - „vyznavač“, který je připraven podniknout cestu do ráje). Bohužel islám sem zapojil i ženy (černé vdovy). Ale zpět k Reacherovi. Inu on si umí poradit vždy a to se nám, co o něm čteme líbí. Společně s Únosem se mi zdá, že ti policajti z NY zrovna sympaťáci nejsou...

March
March
31.03.2018 5 z 5

Jack je prostě Jack. Stále mě baví a ty jeho dedukce, no prostě paráda.
Moje několikáta kniha s JR a zase naprosto strhující. Jdu na další díl.

hana4834
hana4834