Zítra bude po všem

Zítra bude po všem https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/30687/bmid_zitra-bude-po-vsem-RTW-30687.jpg 4 285 39

Jack Reacher série

Sebevražední atentátníci se snadno poznají. Vysílají nejrůznější varovné signály. Zejména proto, že jsou nervózní. Z podstaty věci totiž vyplývá, že to všichni dělají poprvé. Existuje dvanáct věcí, na které si je třeba dávat pozor. Utkvěly v paměti každému, kdo někdy sloužil v ozbrojených složkách. New York. Podzemní dráha, dvě hodiny ráno. Jack Reacher si prohlíží spolucestující. Čtyři jsou v pořádku. Pátý není. Vlak brzdí před Grand Central Station. Zasáhne Reacher, aby zachránil životy? Nebo se mýlí? Bude ten zásah stát životy – včetně jeho?... celý text

Literatura světová , Thrillery

Vydáno: , BB art

Gone Tomorrow , 2009

Luigi1
12.04.2023 5 z 5

Tuto knihu klidně doporučím

Merlin_CZ
07.05.2022 5 z 5

Další fajn díl, napínavé, čtivé, prostě ideál na dlouhé večery

pejty
05.01.2022 4 z 5

Další skvělí kousek o mém oblíbeném hrdinovi. Tentokrát mi čtení trvalo opravdu dlouho, protože jsem se do knihy nemohl začíst. Ale jak se mi to konečně podařilo, tak jsem už nemohl přestat.

zd0981
13.08.2021 2 z 5

Autoři s vyhraněným stylem psaní mají jeden problém, když tím svým stylem napíší víc knih, může se jejich styl stát nudným. To platí i pro tuto sérii.
Kniha je plná vaty, zbytečných popisů. Na první pohled atraktivní děj po špetce zamyšlení je hloupý. Ale to všechno je čtivé...

careras.c
05.04.2021 5 z 5

jako vždy parádní lehké čtení...

mysce
21.01.2021 5 z 5

První část knihy je výborná a originální a nese se v neobvyklém detektivním duchu, kdy Reacher v newyorské džungli pátrá po příčinách podivné smrti jedné ženy.
Když se poté dostane pod nátlak výhrůžkami a odrazováním, vyprovokuje jej to k touze objasnit celou záhadu. Jak je jeho dobrým zvykem, zaplete se tím do mnohem většího problému, než si vůbec dokázal představit.
Napínavá a čtivá kniha, kterou pustíte z ruky až po poslední stránce. Ve finále je příběh zakončen k naprosté spokojenosti všech Reacherových fanoušků.
Na nudu není čas ani na chvíli! Doporučuji.

items
04.01.2021 3 z 5

Zo začiatku paráda, vtipné, napínavé...potom akoby autor uviazol v bažinách (tie reacherove sherlockholmesoviny ozaj nemusím) a na záver bol (ako vždy) z hrozitánskeho nepriateľa iba trápny štatista...

Honey0105
14.07.2020 3 z 5

Další Reacher zdolán. Příběh zajímavý a velmi čtivý. Přesto některé z předchozích dílů zaujaly více.

CharlesWard
13.04.2020 3 z 5

Klasický Reacher. Nic víc, nic míň!

hanzmb
16.03.2020 4 z 5

Trochu jsem si zpravil chuť po minulém, dle mého nejslabším díle. V 1. polovině to snad ani není on. Je to celé takové klidnější, komornější. Spíš logika a dedukce než pěstí. Závěr to ale zase srovná na klasickou úroveň. Asi to lepší ze série, ale úrovně Nepřítele nedosahuje.

Reacher81
25.12.2019 5 z 5

Paráda. Zatím ze všech dílů, které jsem přečetl, se mi tenhle díl líbil nejvíce. Reacher proti vskutku ďábelským protivníkům. Vždycky si každý další díl Reachera užívám na 100% a s spolu s ním i přemýšlím. Škoda jen, že Lee nepíše tak moc často v první osobě, jelikož podle mně to v první má takový lepší nádech. To samozřejmě neznamená, že bych si díly ve třetí neužíval.

faba
15.09.2019 4 z 5

Opět nepřekonatelný Reacher. Oddechovka. Na dlouhé zimní večery jako dělané. Já to ale četl už na konci léta. Kniha u které se nemusí přemýšlet, a která se čte sama.

seracén
13.09.2019

Kniha opět nezklamala,je to prostě pan spisovatel, napětí a nepřekonatelný Reacher, už se těším na Rozstřel,.

Česneksmedem
24.08.2019 5 z 5

Parádně jsem se bavil. Hodně přímé řeči, což nahrává ději i spádu. Zapamatujete si 12 pravidel, jak poznat sebevražedného atentátníka či atentátnici, a ti hloubavější si třeba najdou, jak vypadá nůž Benchmade 3300, který použil Jack (u nás stojí zhruba 16 000 Kč). Podařilo se mu i jedno hormonální uvolnění, takže vše OK (až na tu drobnou ranku). Zlých jeho zásluhou notně ubylo. Směle do dalších průserů!

pepa4081
27.06.2019 3 z 5

Typická Reacherovka. Napínavá,trochu zamotaná pohádka, s velkou akcí nakonec. Na odreagování fajn.
Uspokojivé.

georginaa
02.06.2019 5 z 5

Fascinuje mě jak někdo kouká na nějakého člověka a nic nevidí, když kouká Jack, vidí víc. Dokonce vidí i atentátníka v podobě ženy. Jak to vše může poznat??? Má na to čuch, smůlu nebo štěstí? No pro nás spíše štěstí, jelikož může pokračovat s dalšími příběhy.

konicekbily
19.09.2018 5 z 5

Smyšlenka hodná autora! Po maličkých náznacích se náš hrdina nalezne dobré řešení! Nemohlo se to stát, ale je to moc hezky napsáno!

1amu
05.04.2018 4 z 5

Na této knize oceňuji, že nás autor hned na začátku seznámí s 12-ti pravidly (které zpracoval Mossad) jak se pozná šahíd (šahíd - „vyznavač“, který je připraven podniknout cestu do ráje). Bohužel islám sem zapojil i ženy (černé vdovy). Ale zpět k Reacherovi. Inu on si umí poradit vždy a to se nám, co o něm čteme líbí. Společně s Únosem se mi zdá, že ti policajti z NY zrovna sympaťáci nejsou...

March
31.03.2018 5 z 5

Jack je prostě Jack. Stále mě baví a ty jeho dedukce, no prostě paráda.
Moje několikáta kniha s JR a zase naprosto strhující. Jdu na další díl.

hana4834
24.01.2018 3 z 5