Žiť v srdci

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

My, ľudia, sme sa kedysi veľmi dávno vo svojej podstate kardinálne líšili od toho, kým sme dnes. Komunikovali sme medzi sebou spôsobom, akému v dnešnej modernej dobe rozumie už len málokto. Naše vnímanie a dorozumievanie sa v tej pradávnej dobe nijako nesúviselo s naším mozgom, ale bolo spojené s posvätným miestom v našich srdciach. Autor bestsellerov Kvet života a Kvet života II, Drunvalo Melchizedek, prezrádza, ako dospieť do úrovne vedomia, v ktorej môžete tvoriť realitu svojho každodenného života plného krásy, hojnosti a vzostupu do vyšších svetov. Drunvalo Melchizedek sa zaoberá štúdiom čistého vedomia a ľudského potenciálu už takmer štyridsať rokov. Hlavnú pozornosť venuje znovuobjaveniu ľudského svetelného tela Mer-Ka-Ba a posvätnej geometrii. Výsledky svojej práce, odovzdáva ďalej do celého sveta prostredníctvom kníh a seminárov pod názvom Kvet života a Mer-Ka-Ba....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/15_/152583/zit-v-srdci-152583.jpg 4.88
Žánr
Osobní rozvoj a styl
Vydáno, Citadella (SK)
Orig. název

Living in the Heart

více informací...


Nahrávám...

Komentáře (2)

Kniha Žiť v srdci

Přidat komentář
sira
11.07.2016

Úžasná kniha! Právě jsem dočetla od Drunvala všechny knihy, které u nás vyšly a i když mi přijde, že Prastaré tajemství je daleko více naplněné informacemi, tak tato kniha mne oslovila nejvíc. Autor se snaží popsat co nejjednodušeji, jak dosáhnout vyrovnanosti sám se sebou a prohloubit své dovednosti a posunout hranice svých možností. I CD je velmi příjemné.
Ještě rada - v češtině se teď nedá moc sehnat, ale zkusila jsem to ve slovenštině a super.

Mondie
25.04.2016

Výtečná kniha, kterou jednou přečíst nestačí. je tam krásně vyjádřeno, jak lze myšlenkami lidí a meditací ovlivnit počasí, což se stále děje. Nechci zde však zabředávat do moderních konspirací a informací o HAARP, zde jde o něco jiného, a mnoho lidí si neuvědomuje, jak svými myšlenkami tvoří svou realitu a ovlivňují ostatní navzájem.