Žít kosmický život: úvahy o kosmu, každodenním životě a osobní zkušenosti

nehodnoceno
Žít kosmický život: úvahy o kosmu, každodenním životě a osobní zkušenosti https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/437630/bmid_zit-kosmicky-zivot-uvahy-o-kosmu-ka-Wzq-437630.png 0 0 0

Jak v těchto bouřlivých a ustavičně se měnících časech můžeme najít svou cestu? Jaké zdroje k tomu můžeme použít, když se věci nedaří? Kde můžeme objevit skutečnou inspiraci a skutečné vedení pro celistvý a naplněný život? V této krátké, ale působivé knize astronom Stephan Martin tvrdí, že když do našeho každodenního života zapojíme kosmickou perspektivu, může nám poskytnout nové zdroje a náhledy, které nám pomohou procházet krizí, změnou a transformací s graciézností a pružností. Autor, jenž vychází z poznatků moderní kosmologie a z evolučního pohledu, nám ukazuje, že můžeme objevit zdroje podpory, obnovy a vedení, které nám mohou pomoci procházet výzvami, jimž v těchto kritických časech čelíme na osobní, kulturní a globální úrovni.... celý text

Duchovní literatura , Filozofie , Věda

Vydáno: , Pilgrim – Potulná univerzita přírody

Living a Cosmic Life: Reflections on the Cosmos, Daily Life, and Personal Experience

2016  80%Kosmické rozhovory - Dialogy o povaze vesmíru a hledání skutečnosti
2019  0%Žít kosmický život: úvahy o kosmu, každodenním životě a osobní zkušenosti

Kniha Žít kosmický život: úvahy o kosmu, každodenním životě a osobní zkušenosti je v