Ukradené srdce

Ukradené srdce https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/232419/mid_zimni-zahrada-ukradene-srdce-5RR-232419.jpg 4 49 9

Zimní zahrada série

Z ožehavé rodinné situace může Natalii Haislettové pomoct jediný člověk: Černý rytíř. I když vůbec netuší, o koho jde, už dlouho sleduje jeho pozoruhodné činy a má pocit, že tohoto hrdinu dobře zná. Zdá se však, že spojit se s ním může jedině prostřednictvím Jonathana Drakea, muže, s nímž se před časem potkala na maškarním plese a jenž jí tehdy ukradl polibek – polibek, na který nikdy nezapomněla. Jonathan je známý sukničkář, ale nikdy na setkání s Natalií nezapomněl. Při vzpomínce na ni stále cítí elektrizující napětí, které mezi nimi bylo. A když se Natalie objeví u jeho dveří a dožaduje se, aby ji seznámil s Černým rytířem, neodolá jí. Má ale jednu podmínku: Natalie s ním musí odjet do Francie a vystupovat jako jeho manželka. Přestože je to k sobě oba přitahuje, má Natalie také svou podmínku: i když budou cestovat jako manželé, intimnosti budou tabu – NIKDY se nestane Jonathanovou milenkou! Čím více času spolu tráví, tím je oběma jasnější, že rozejít se nebude snadné. Může vůbec Jonathan seznámit Natalii s Černým rytířem, aniž ohrozí své poslání a vyhne se bolestným důsledkům? Jak to, že se Černý rytíř z Nataliiných snů pomalu vytrácí a do jejího srdce se vkrádá někdo jiný? Bude Nataliina láska natolik silná, aby překonala všechny překážky, které se jí staví do cesty?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Stolen Charms , 1999

uminaa
12.02.2022 3 z 5

Tak z tejto knihy mám zmiešané pocity. Možno som len nebola s knihou v danej chvíli naladená na rovnakú vlnu. Skúsim si prečítať časom inú knihu autorky.

evik75
18.09.2018 4 z 5

Kniha se mi líbila a doporučuji všem, kteří mají rádi romantické příběhy. Snad jen, že jsem čekala živější a více vzrušující reakci od hlavní hrdinky, když se dozvěděla o skutečné identitě Černého rytíře.

dr.romca
29.12.2017 4 z 5

Klasika pro ty, kteří hledají historickou romanci.

Enny4
09.11.2017 5 z 5

Knížka se mi líbila, tak jako všechny ostatní knížky od autorky.

alnahu
01.11.2017 4 z 5

Tentokrát jsem sáhla po romantice a příběh Natálie ,kterou okouzlil v jejích snech Černý rytíř a ona se za ním vydává v dobrodružné cestě ve společnosti hraběte Jonathana se mi četl dobře ,kniha se mi líbila.

havrmoni
05.10.2016 4 z 5

Dozvěděla jsem se něco o francouzké historii,nějaká ta práce pro vládu a nádherná romantika na konec. I když podle kometu šup sem šup tam,jsem čekala hodně nenáročnou četbu a ejhle ono šup se objevilo až cca v poslední třetině.

LibraryGirl
22.08.2016 5 z 5

Nádherná romantika na pozadí politické situace 19. století. Adele umí napsat krásný příběh, její hrdinové mají vždy ty nejlepší úmysly, i když některé prostředky nejsou tak dobré. Mně se příběh četl moc pěkně, ale stále u mě vede Moje drahá Caroline, ta je prostě nepřekonatelná.

Kamiliana
21.10.2015 2 z 5

U mě vede Záhadná žena. Zkráceně vyjádřeno - pro samé šup sem šup tam nestihnou málem hlavní postavy ani vyřešit prvotní bod zápletky (vydírání matky). A intimní scény jsem raději přeskakovala, všeho moc škodí.

smartasan
17.06.2015 4 z 5

Knížka se mi líbila. Zajímavý děj, vášnivý vztah mezi hlavními hrdiny.... co víc si od romantiky přát?!