Žil jsem s mimozemšťany

Žil jsem s mimozemšťany https://www.databazeknih.cz/img/books/61_/61948/zil-jsem-z-mimozemstany-61948.jpg 4 32 5

Dokumentární vyprávění američana Jacka Robertsona o tom, jak byl pozván do kosmické lodi a putoval po některých planetách sluneční soustavy. Po dvou pozemských letech se vrátil zpět, ačkoli v kosmu podle vlastního odhadu strávil osm týdnů.

Záhady

Vydáno: , Dialog

I lived in UFO , 1991

Daniela
26.04.2022 5 z 5

Kniha je super, líbí se mi hned bych odletěla do vesmíru také, kdyby to šlo, jsem mu dokonce záviděla, já tomu věřím, všechno je možné.

senbja
16.05.2019 5 z 5

Je to už dávno, co jsem ji četla. O její pravdivosti se dá pochybovat hlavně proto, že nemáme vlastní zkušenost. Pokud jde o možnost, nepochybuji, protože vím.

danny_21
19.10.2018 2 z 5

Už jen prvotní zmínka o tom, že u vyšetření Robertsona byl přítomen fabulátor Frank P. Jones mě vyděsila a automaticky jsem už k celému příběhu přistupoval s velkou dávkou skepticismu. Autor samotný se popisuje jako přírodní člověk, přesto se často odvolává na myšlenky Dänikena a jiných propagátorů mimozemské kolonizace a genetického inženýrství nebo třeba na Reiseho mapy. Samotnému "cestování" vesmírem je věnována jen nepatrná část knihy, nicméně osobně v takto popsané problematice únosů a opětnému navracení lidí nevidím pražádnou motivaci nebo smysluplný záměr ze strany ufounků a i přesto, že jsem přesvědčen, že nejsme sami v tom nekonečném vesmíru a některé myšlenky ( ne fakta ) v této knize jsou zajímavě podány, beru tvrzení tohoto pána s rezervou - 45 %

Bílek
25.09.2015 3 z 5

Kniha není moc čtivá, ale po přečtení nelitujete! Tahle kniha vám otevře oči!

Nibiru
19.06.2013 5 z 5

Pamatuji si, že jsem knihu otvírala s nedůvěrou, ale pak mě tak pohltila, že když jsem ji dočetla, věřila jsem obsahu od první do poslední stránky. O této problematice už jsem četla tolik, že mě její obsah ani nešokoval.
Prostě: Vím, že nás navštěvují!

mimozemské civilizace

Autorovy knížky

Jack Robertson
americká, 1932
1995  74%Žil jsem s mimozemšťany

Kniha Žil jsem s mimozemšťany je v