Žil jsem jako kniha

Léto je konečně tady a Darek už se nemůže dočkat, až bude házet pytlíky s vodou na pošťácké auto, lézt po střeše garáže, zkrátka vyvádět všechno možné. Jenže když se jej rodiče rozhodnou poslat na Vzdělávací tábor, všechny jeho sny se rozplynou. Darek navíc nenávidí čtení a knížky. Ale na táboře ho nečeká zdaleka jen otrava. Najde si nové kamarády, zažije spoustu dobrodružství a dokonce odhalí i jedno hrozivé rodinné tajemství....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/17_/173457/zil-jsem-jako-kniha-173457.jpg 3.215

Můj život (1.)

Pro děti a mládež
Vydáno:, Albatros (ČR)

My Life as a Book (2011)

Kniha Žil jsem jako kniha

KattyAnnyCte
29.06.2018

Líbila se mi hlavně kvůli zápletce nejdřív mě přitahovalo to že to je na styl malého poseroutky, ale když se Derek ocitl na půdě změnil můj pohled na tuhle knihu četla jsem jí skoro všude a pořád ,dokud jsem nebyla na konci. Hlavně bylo super to ,že se Derek pomalu dozvídá drsnou pravdu o tom co zjistil na půdě (nechci spoilerovat). Taky doporučím nečtenářům.

bibi.r
06.05.2016

Mrzí mě, že potenciál zápletky s novinovým článkem nebyl dostatečně využit, tak nějak to vyšumělo. Navíc jsem tam nějak vůbec nezaznamenala u Dereka nějaký pokrok ohledně obliby knih a čtení. Škoda.

Knihomol23
26.01.2015

Pardon že ruším,ale všiml jsem si chyby v textu:Darek na zadní straně knihy je napsáno Derek.

kulihrasek
03.05.2014

Knížka je velmi hezky napsaná. No ty malůvky v ní už jsou trochu horší, ale to je celkem jedno. Stejně se mi líbila. Darek je jako opravdový kluk, ne jako hrdina nějaké knížky.

TerJac
08.01.2014

opět alá poseroutka ... zajímavé názvově, příběhově o ničem!

Njzy
13.10.2013

Knížka se mi velice líbila, ten příběh opravdu chytá za srdce.

tyzik.cejka
27.09.2013

takových knih už máme hromady přesto je kniha svým způsobem moje oblíbená a bude čtěte

Janet Tashjian

Janet Tashjian
americká, 1956

Kniha Žil jsem jako kniha je: