Žil jsem jako kniha

Žil jsem jako kniha https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/173457/zil-jsem-jako-kniha-173457.jpg 3 19 9

Žil jsem jako série

Léto je konečně tady a Darek už se nemůže dočkat, až bude házet pytlíky s vodou na pošťácké auto, lézt po střeše garáže, zkrátka vyvádět všechno možné. Jenže když se jej rodiče rozhodnou poslat na Vzdělávací tábor, všechny jeho sny se rozplynou. Darek navíc nenávidí čtení a knížky. Ale na táboře ho nečeká zdaleka jen otrava. Najde si nové kamarády, zažije spoustu dobrodružství a dokonce odhalí i jedno hrozivé rodinné tajemství.... celý text

Pro děti a mládež

Vydáno: , Albatros (ČR)

My Life as a Book , 2011

dájavídek
15.12.2022 5 z 5

Ze začátku nudná kniha ale pak to bylo žůžo! Pěkná kniha.

Atlantis
15.07.2019 3 z 5

Příjemná kniha, rád bych přidal ještě půl hvězdy. Příběhy kluka, který je nucen se chystat do školy i přes letní prázdniny, což je pro něj samozřejmě noční můra. Prožívá přes léto několik epizodek, vytvoří si nové přátele, jede na dovolenou. Celkem klasika. Hlavní dějovou linkou asi má být úmrtí jeho holky na hlídání, ale tato nit pak lehce zapadá. A to je asi největším problémem této knihy. Skládá se z několika menších dětských zážitků (což ve výsledku dává smysl), ale já bych potřeboval jednotný příběh, který by je více spojil dohromady.
Žil jsem jako kniha je příjemné počtení, které bych ocenil o to víc, kdyby mi bylo např. deset let.

Karola050716
01.07.2019 3 z 5

Překvapivě jsem se bavila..měla svoje kouzlo a i rozuzlení tajemství mi přišlo na dětskou knihu odpovídající.

KattyAnnyCte
29.06.2018

Líbila se mi hlavně kvůli zápletce nejdřív mě přitahovalo to že to je na styl malého poseroutky, ale když se Derek ocitl na půdě změnil můj pohled na tuhle knihu četla jsem jí skoro všude a pořád ,dokud jsem nebyla na konci. Hlavně bylo super to ,že se Derek pomalu dozvídá drsnou pravdu o tom co zjistil na půdě (nechci spoilerovat). Taky doporučím nečtenářům.

bibi.r
06.05.2016 2 z 5

Mrzí mě, že potenciál zápletky s novinovým článkem nebyl dostatečně využit, tak nějak to vyšumělo. Navíc jsem tam nějak vůbec nezaznamenala u Dereka nějaký pokrok ohledně obliby knih a čtení. Škoda.

Knihomol23
26.01.2015

Pardon že ruším,ale všiml jsem si chyby v textu:Darek na zadní straně knihy je napsáno Derek.

TerJac
08.01.2014 3 z 5

opět alá poseroutka ... zajímavé názvově, příběhově o ničem!

Njzy
13.10.2013 5 z 5

Knížka se mi velice líbila, ten příběh opravdu chytá za srdce.

tyzik.cejka
27.09.2013

takových knih už máme hromady přesto je kniha svým způsobem moje oblíbená a bude čtěte

Janet Tashjian
americká, 1956
2013  64%Žil jsem jako kniha
2013  90%Žil jsem jako kaskadér
2016  87%Žil jsem komiksem

Kniha Žil jsem jako kniha je v