Žiju, jak dýchám

Žiju, jak dýchám https://www.databazeknih.cz/img/books/62_/62227/ziju-jak-dycham-62227.jpg 4 5 2

Dýchat je přece naprosto samozřejmé, umíme to všichni už od narození a není se na tom co učit. Myslíte si to taky? V tom případě vás tato kniha vyvede z omylu. Její autoři vás krok za krokem seznámí s tím, jak je správné dýchání pro nás důležité, a také vás tomu nejlepšímu způsobu naučí. Uvidíte, že správný dech může ovlivnit téměř všechny oblasti vašeho života - od celkové pohody až po pracovní výkonnost a zdraví. Příběhy "mistrů dechu", ať už jsou to horolezci, jogíni či lékaři, vám přiblíží tajemství tohoto oboru. Praktická cvičení, srozumitelně popsaná a podaná, vám pak nezaberou víc než 20 minut denně, ale žít z nich budete ještě dlouhé roky. Zbavíte se stresu, budete spokojenější, zdravější a šťastnější - a už nikdy se neocitnete "u konce s dechem". A to už přece stojí za to.... celý text

Danafantom
13.06.2016 3 z 5

Knížka obsahuje pár cvičení a spoustu povídání. Je obdivuhodné, co všechno se dá napsat o tak jednoduchém procesu nádech - výdech. Ale vlastně jde jen o to, nezapomenout se občas podívat, jak nám to dýchá. No, a to za nás žádná knížka neudělá.

Faith
10.03.2011 5 z 5

Velmi zajímavá a přínosná kniha, nejen o dýchání, ale i o schopnosti být v přítomném okamžiku. Najdete v ní nejrůznější techniky, které vám mohou pomoci při překonávání stresu, zvládání emocí, zmírňování bolesti apod. Opravdu doporučuji.

stres zdraví dýchání

Autoři knihy

Don Campbell
americká

Kniha Žiju, jak dýchám je v