Žijte neočekávaný život

Žijte neočekávaný život https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/328889/bmid_zijte-neocekavany-zivot-rkj-328889.jpg 4 5 2

12 týdnů pro váš plán B na smysluplnou a plnohodnotnou budoucnost bez dětí. Na celém světě se miliony žen dožívají čtyřiceti padesáti let, aniž by měly dítě. I když některé z nich nemají děti z vlastní vůle, většina žen děti chtěla a jsou bezdětné kvůli různým zdravotním či jiným okolnostem. Většina lidí si myslí, že ženy bez dětí buď "nemohly" nebo "nechtěly" být matkami. Pravda je mnohem složitější. Jody Day chtěla mít děti, ale nevyšlo jí to. Ve čtyřiačtyřiceti letech si uvědomila, že už je pozdě. Byla to nejtěžší chvíle jejího života a následujících několik let prožila ve smutku, zoufalství a v osamění. Nakonec našla svou cestu a založila Gateway Women Network, organizaci, která pomáhá tisícům žen po celém světě. Autorka v knize otevírá tabu bezdětnosti a poskytuje srozumitelný a praktický 12týdenní plán, podle kterého se ženy mohou vyrovnat se svým smutkem a žít dál kreativní, šťastný, smysluplný a plnohodnotný život bez dětí.... celý text

Literatura světová , Pro ženy , Osobní rozvoj a styl

Vydáno: , Omega

Living The Life Unexpected , 2016

hokaca
08.01.2021 3 z 5

Věřím, že jsou ženy, kterým může kniha pomoci. Ale já asi nejsem v tak zoufalé situaci, abych to ocenila.

snílkařka
01.02.2019 5 z 5

Užasná kniha!!!Krásně a pravdivě napsaná kniha!!Mohu jen doporucit.Tato kniha Vám otevře oči i srdce!!!.A mnohým z Vás uzdravý i bolavou duši.

psychologie budoucnost hledání smyslu života život

Autorovy knížky

Jody Day
anglická
2017  80%Žijte neočekávaný život

Kniha Žijte neočekávaný život je v