Žiješ jenom dvakrát

Žiješ jenom dvakrát https://www.databazeknih.cz/img/books/85_/85495/zijes-jenom-dvakrat-85495.jpg 4 33 2

James Bond - agent 007 série

Poté, co Ernst Blofeld zabil Bondovu manželku, se James psychicky zhroutil a přestal být jako agent spolehlivý. Ačkoli ohrožoval sebe i své kolegy, M se nechtěl se ztrátou jednoho ze svých nejlepších lidí smířit a nasadil Bonda na šílenou a nebezpečnou misi do Japonska. V Japonsku je situace opravdu napjatá – když se Bond dostane do záhadné rezidence známé pod jménem Hrad smrti a najde v ní starého nepřítele, který je opět při síle, cítí, že definitivně prohrává. Všechno se proti němu spikne a vypadá to, že slavný britský agent je na své poslední cestě. A uvěří tomu i sám James Bond…... celý text

Literatura světová , Detektivky, krimi

Vydáno: , XYZ (ČR)

You Only Live Twice , 1964

Kuža007
02.01.2019 4 z 5

Skvělé ukončení zápasu Bond vs. Blofeld. Ale narozdíl od filmu se zde Blofeld velice málo vyskytuje, prakticky jen ve třech kapitolách. Ale to mi nevadí. Ty čtyři hvězdy dávám za to, že mi to chvilkami připadalo jako boj o Takešiho hrad. Blofeld jako zlý hrabě Takeši. Tygr Tanaka jako generál Lee a James Bond jako účastník soutěže, který si natluče.

Voliarty
13.03.2016 5 z 5

Skvelé ukončenie duelu medzi tajným agentom Jamesom Bondom a géniom zločinu Ernstom Stavrom Blofeldom, ktorí začal v Thunderballe.

zfilmováno James Bond, agent 007

Ian Fleming
britská, 1908 - 1964
2006  74%Casino Royale
1991  83%Goldfinger
2007  74%Žít a nechat zemřít
2007  79%Moonraker
2009  84%Srdečné pozdravy z Ruska

Kniha Žiješ jenom dvakrát je v