Žij, dokud to jde

Žij, dokud to jde https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/377207/bmid_zij-dokud-to-jde-OC6-377207.jpg 4 130 44

Román o lásce, jaká doopravdy je… od nové hvězdy romantického čtení. Když se mladý spisovatel James setká s půvabnou básnířkou Louisou, nepochybuje, že potkal lásku svého života. Má to jediný háček – Lou je zasnoubená s jeho nejlepším kamarádem Robem. A tak v sobě James svoji touhu umlčí. Všichni tři se stanou přáteli. Léta ubíhají, a zatímco James se marně snaží dopsat svůj román, najít si vztah a především zapomenout na ženu svého nejlepšího přítele, Louisino manželství se hroutí. Útěchu hledá u toho, kdo při ní vždycky stál. Když se však James a Lou konečně poddají citům, které dlouho potlačovali, důsledky jsou zároveň krásné i strašné. A jakmile se zdá, že se rány přece jenom zahojí, život postaví Jamese před další výzvu – a tentokrát s určitostí poslední. Láska, odpuštění, umírání i naděje se propletou tak, že je nelze oddělit.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Ikar (ČR)

Forever Is the Worst Long Time , 2017

rysavas
15.06.2018 5 z 5

Tahle knížka se mi vážně líbila...a i když jsem dle anotace předpokládala, jak se bude děj vyvíjet, tak to vlastně nebylo až tak předvídatelné (až na ten konec). Doporučuji.

mariva
13.06.2018 3 z 5

Nějak mi neseděl styl vyprávění, knížka se hůř četla a teprve v závěru mě víc chytila. Čekala jsem něco jiného a tak celkový dojem je spíš rozpačitý.

kneslova
28.05.2018 5 z 5

Tak jak je psáno pode mnou, nečekala jsem až tak mnoho, ale kniha mne příjemně překvapila. Dokonce mi dost připomínala stylem psaní knihu Poslední kabriolet a to je velká pochvala. Je to příběh. který by klidně mohl napsat sám život.

Šánka
27.05.2018 5 z 5

Čekala jsem romantiku, ale takovou lehkou, odpočinkovou, tento příběh je jiný, má hloubku, není vůbec povrchní, a už vůbec ne předvídatelný. Je to román o lásce, přátelství, zradě, odpuštění i smrti. Příběh tří mladých lidí, je vzájemným životním propletencem ztrát, vítězství a naděje.
Skutečně nádherná knížka, u které se asi bez balíčku kapesníků neobejdete, ale v tom množství, ve svém žánru podobných, nezapomenutelná. Aspoň já ji tak vidím....

přátelství láska nemoci hledání smyslu života otcovství

2018  75%Žij, dokud to jde
2019  76%Málo času na život

Kniha Žij, dokud to jde je v