Zhubni a nezblbni! (Super deník pro náctileté s recepty k sežrání)

Zhubni a nezblbni! (Super deník pro náctileté s recepty k sežrání) https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/294036/bmid_zhubni-a-nezblbni-super-denik-pro-n-Xjk-294036.jpg 3 13 5

Kája Nováková je obyčejná puberťačka. Tedy ne úplně obyčejná. Je totiž trochu při těle, a teď, když se na těláku stal ten trapas a kluk s těma nejmodřejšíma očima si jí vůbec nevšímá, rozhodne se, že začne hubnout. Konec tlusté Káji! Teď bude štíhlá – a samozřejmě krásná – Karolína. Velmi vtipně popsané lapálie na cestě za vysněnou váhou jsou ozvláštněny zdravými recepty, které si každý zvládne uvařit sám bez dozoru rodičů. Pokud potřebujete zhubnout, dělejte to zdravě – knížka vám ukáže jak a zároveň vás příjemně pobaví.... celý text

Ta-vod-vedle
13.04.2024 1 z 5

Knížka mě sice bavila, ale pro jedenáctileté dívky, co jsou například nespokojené se svojí postavou, je to úžasná příručka, jak spadnout do ppp. Dala bych si pozor, protože tam jsou tak drastické nápady, kvůli kterým by nějaká mladá dívka mohla spadnout do anorexie

MiLiška
27.07.2021 4 z 5

Knihu jsem nedávno objevila v Levných knihách, dívala jsem se po něčem s pruhovanou obálkou (kdo plní letošní čtenářskou výzvu, ví, o čem píšu). Kniha mě zaujala a jsem ráda, že i přes nízké hodnocení zde jsem si ji koupila. Výtku mám k receptům, protože jsem kuchařka, která u plotny stojí hodiny, a taky mě hned na začátku zarazilo, že dvanáctiletá Kája chodí do osmé třídy... Mé tříleté dceři se kniha taky líbí, pochopila, že prázdné stránky na konci knihy jsou určené pro vlastní zápisky (což jsem však rezolutně zamítla).

olivie6209
12.11.2016 5 z 5

Knížka je naprosto luxusní, bavíte se od začátku do konce. Autorka velice přesně vystihla jazyk dnešní mládeže, zabývá se problémem anorexie velice nevšedním způsobem. Zajímavá grafika. Mohla bych být babičkou hlavní hrdinky a knížku jsem přečetla při jednom otevření. Mezi mými žačkami jde z ruky do ruky a zaujala i dospělé kolegyně. Nedejte naw ignacius a udělejte si vlastní názor.

ignacius0249
31.10.2016 odpad!

No hrůza!!! Naprosto příšerné!!! Něco takového jsem ještě neviděl!!! Nechápu jak tohle mohlo vzniknout. Hamba.

KnižníSen
01.07.2016 4 z 5

Knížka byla velmi rychlé čtení (přečetla jsem ji za jeden den).
Je to tím, že je proložená velkým množstvím ilustrací.
Je to kniha pro náctileté od 11 let a mně bude 17, ale kvůli tomu tématu (hubnutí) mě prostě jako kniha lákala, neboť mě zajímalo, jak to bude sepsané a hlavně mě lákaly i recepty uvnitř knihy.
Více se můžete dozvědět v mé recenzi, kterou naleznete níže, ale chci říct, že i když už jsem nejspíš mimo věkovou skupinu, které je tato kniha určená, kniha se mi líbila.