Zezulkova biotronika

Zezulkova biotronika https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/244772/bmid_zezulkova-biotronika-4S3-244772.jpg 5 5 1

Milí čtenáři, uspořádal jsem pro vás tento sborník statí Josefa Zezulky, který vám mimo jiné poprvé trochu hlouběji objasňuje práci biotronika a jeho filosofii. I já stejně jako on doufám, že se biotronika Josefa Zezulky stane součástí zdravotnictví s cílem pomoci potřebným. Tomáš Pfeiffer žák a pověřený pokračovatel Josefa Zezulky... celý text

RyonMathrin
01.03.2022 5 z 5

Věcně, stručně a výstižně popsaný doplňující léčebný obor, který začal být známý teprve ve 20. století, ale oficiálně nepříliš brán v úvahu.
Citace:
"Bioenergoterapie je samostatný obor, který dává zdravotnictví nové možnosti při zdolávání některých nemocí. Tak jako léky a lázeňské procedury, tak může lékař indikovat také biotronické zásahy a vhodně je kombinovat se svým postupem."
Léčba biotronikou funguje a může být zajímavou alternativou například pro nemocné rakovinou. Kniha popisuje, jak biotronika funguje a popisuje její zásady. Také dává rady pro učitele a ty, kteří s ní mohou začít (mohou, ne jen chtějí - ne každý se narodí se schopností předávat vitální síly).

Protože téma úzce souvisí s filosofií Bytí, je nutné zde zmínit odkaz na tuto knihu od stejného autora:
www.databazeknih.cz/knihy/byti-zivotni-filosofie-146611
Také nemohu nezmínit stránky Společenství Josefa Zezulky, která učení a léčbu tohoto nesmírně duchovně nadaného člověka dále rozvíjejí:
www.dub.cz

Josef Zezulka