Ženy vidí za roh

Ženy vidí za roh https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/32839/bmid_zeny-vidi-za-roh-FIS-32839.jpg 3 81 20

Povídky o vztazích, citech, problémech i snech žen, z nichž ale ne všechny, jak se říká, vidí za roh. Brání se partnerským i manželským stereotypům, pokoušejí se je oživit něčím novým, hledají – někdy marně – svou cestu ke štěstí.

Nicole_picole
20.07.2023 1 z 5

Takový knižní brak...jeden příběh byl hezký.

Lenka4
03.07.2023 2 z 5

Ženy se umějí dívat nejen za roh, ale hlavně kolem sebe. Čtenářky tak mohou nabýt dojmu, že čtou o osobách či situacích, které jsou jim nějak povědomé. Žel, pár dobrých povídek lehce zanikne mezi většinou ne příliš vydařených.

DominaCZ
20.03.2023 1 z 5

Proboha...Halina klasika, ta neumí psát o ničem jiným, Nellis to je totálně zabitý, tuna stran řešení ho.vna o tom že chlap dodělává práci na fotkách a krá.vu uřvanou hysterickou to se.re. Opravdu jen ženská může napsat, že se chlapovi, čumíc na babu jak "ve vytahaných teplácích s flekama učí celá zarudlá dělat dceru kotrmelce" zdály obě neuvěřitelně krásné. To by se chlapovi po x letech vztahu a rutiny opravdu nezdálo, to je jen ženský zbožný přání:)

Děsný paskvil. Z těch povídek prosakuje ta tužba těch ženských a přesně mi to říká, proč romanťárny a tyhle cypoviny nečtu.
Protože taková tupá naivní pipka holt nejsem.

Little.deer
19.05.2021 2 z 5

Tuhle knížku jsem četla ve věku, kdy jsem se o vztahy hodně zajímala a tehdy mě chytla...celkově myslím ale, že je to spíš průměr a opravdu mě nezajímá detailní popis sexuálního života od Haliny Pawlowské :-)

Katrinreading
19.04.2021 5 z 5

Skvělá povídková kniha pro ženy, bavila jsem se, dokonce jsem se i dojala, což v mém případě nebývá moc časté. Nejvíc se mi asi líbila povídka od Daniely Fischerové.

hzd
09.02.2021 3 z 5

Některé povídky se mi líbily více, jiné méně. Třeba povídka od Petry Soukupové, ta byla super. Jsem ráda, že tu mám od ní připravenou její novou knížku, už se na ní moc těším.

Jája92
18.10.2020 3 z 5

Průměrné příběhy o ženách od ženských autorek.

lencin
07.09.2020

9 povídek od současných českých autorek. O ženách a pro ženy.
(2009)

Dada077
25.07.2019 4 z 5

iba také ľahké úsmevné počítáníčko, kde o nič nejde

marketa9252
27.06.2018 5 z 5

Lehčí forma knihy více příběhů. Rychle se čte.

Alaglesia
14.12.2016 3 z 5

Další série českých povídek. Nejvíce se mi líbila povídka Chceš čaj? Příběhy byly usměvavé i k zamyšlení.

regulax
30.10.2016 2 z 5

Víkendové čtení. Skládanka příběhů, někdy lehčích, jindy více k zamyšlení.

Jaruš7
05.06.2016 4 z 5

V celku dobré čtení, život se s námi nemazlí, všedně nevšední příběhy vykreslené intelektem ženské jedinečnosti. Jen E.Lustigová mi zde nesedla.

Pav
17.05.2016 2 z 5

Alice Nelis super. Zbytek podprůměrné.

kutavi
18.02.2016 2 z 5

něco jelo, něco dřelo.. :-)

skulenka
10.09.2013 2 z 5

Pro mě povídky podprůměrné, ničím mě nezaujaly, přesto jsem je všechny přečetla. Asi je to souhrn povídek, které by se samotné neuchytily...

Kaihomielisyys
10.03.2013 2 z 5

Tak nějak si říkám, ano...to je přesně ten důvod proč nečtu české autory......nicméně z této povídkové edice určitě jedna z lepších.

marqetka
15.12.2012 3 z 5

Některé lepší, jiné horší...půl na půl řekla bych.

Brambu
15.05.2012 3 z 5

Vidí ženy opravdu za roh? Některé ano, některé ne a některé dokonce vidí ještě mnohem dál... To vše se dozvíte v souboru povídek na tohle téma od devíti ženských autorek.

WEIL
10.08.2011 1 z 5

Některé povídky jsou zajímavé, jiné samý verbálismus, některé i úsměvné a poučné.