Ženy na dosah

Ženy na dosah https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/51174/zeny-na-dosah-51174.jpg 2 12 4

Mužům jde především o nahodilá, pokud možno často se obměňující sexuální dobrodružství o nízkém časovém a finančním rozpočtu a samozřejmě bez závazků. Žena, chce-li získat vyhlédnutého muže, koketně předvede, že právě u ní by mohl být nezávazný sex k mání, a to prakticky zadarmo. Tahle cenná valuta je ale to poslední, co je žena ochotna nabídnout. Ženy na dosah přinášejí několik příběhů, v nichž osud autorovi nepřál a ono pověstné válečnické štěstí, tolik potřebné pro úspěch u žen, sedělo vždycky na někom jiném.... celý text

Elite
11.06.2021

Vynikající kniha, dlouho jsem se takhle nezasmál a nepobavil, pan Hausmann umí výborně a trefně psát

donnadarko
15.12.2017

pane hausmann ...kupte si permanentku do bordelu a radějí šetřte papír
anebo si mám s vaší literatůrou vytřít zadek ?
to tím myslíte ?

Zloba12
11.08.2016 5 z 5

Mě to bavilo. Otázka zní, kolik si toho autor domyslel, ale na tom nezáleží. Já se bavil při čtení "cizího neštěstí". Třeba mně se při čtení vybavovala moje různá dobrodružství a tudíž jsem se bavil dvojnásob :D

odejana
08.02.2012 1 z 5

Hausmanna mám ráda, ale tyhle povídky nejsou žádná literatura - jen příběhy lovce žen, jehož lov míří jen jediným možným směrem. Mají sice zajímavé prostředí, jsou vypointované, ale napsal to život sám a hodí se to snad jen jako vyprávění při pivu nebo táboráku. Jediná nosná myšlenka zní: musíme žít naplno bez ohledů na to, jak to dopadne, abychom měli co vyprávět. Hausman měl zůstat v té teoretické rovině.

Josef Hausmann
česká, 1953
2010  62%Základy mužského šovinismu
2006  71%Mužský šovinismus pro pokročilé
2002  51%Nahota feminismu
2008  38%Ženy na dosah
2018  43%Totalitní ideologie feminismu

Kniha Ženy na dosah je v