Ženy na dosah

Mužům jde především o nahodilá, pokud možno často se obměňující sexuální dobrodružství o nízkém časovém a finančním rozpočtu a samozřejmě bez závazků. Žena, chce-li získat vyhlédnutého muže, koketně předvede, že právě u ní by mohl být nezávazný sex k mání, a to prakticky zadarmo. Tahle cenná valuta je ale to poslední, co je žena ochotna nabídnout. Ženy na dosah přinášejí několik příběhů, v nichž osud autorovi nepřál a ono pověstné válečnické štěstí, tolik potřebné pro úspěch u žen, sedělo vždycky na někom jiném. ...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/51_/51174/zeny-na-dosah-51174.jpg 1.910
Povídky, Literatura česká
Vydáno:, Beta-Dobrovský, Beta Books

Kniha Ženy na dosah

donnadarko
15.12.2017

pane hausmann ...kupte si permanentku do bordelu a radějí šetřte papír
anebo si mám s vaší literatůrou vytřít zadek ?
to tím myslíte ?

Zloba12
11.08.2016

Mě to bavilo. Otázka zní, kolik si toho autor domyslel, ale na tom nezáleží. Já se bavil při čtení "cizího neštěstí". Třeba mně se při čtení vybavovala moje různá dobrodružství a tudíž jsem se bavil dvojnásob :D

odejana
08.02.2012

Hausmanna mám ráda, ale tyhle povídky nejsou žádná literatura - jen příběhy lovce žen, jehož lov míří jen jediným možným směrem. Mají sice zajímavé prostředí, jsou vypointované, ale napsal to život sám a hodí se to snad jen jako vyprávění při pivu nebo táboráku. Jediná nosná myšlenka zní: musíme žít naplno bez ohledů na to, jak to dopadne, abychom měli co vyprávět. Hausman měl zůstat v té teoretické rovině.