Ženské příběhy II – Když promlouvá tělo…

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

V historii se příběhy žen nezapisovaly moc často – zapisovaly se války a vítězové, počty koní a církevní majetek. Ale porodní polohy a byliny, ženské sexuální prožitky a zvyky kolem rodičovství a mateřství se zapisovaly jen málo… A o co se potom můžeme opřít, když nemáme přístup k moudrosti zkušeností našich babiček (kterým to zas zapomněly sdělit jejich babičky, protože už se to od svých babiček nedozvěděly)? O co se budou opírat naše dcery, aby nemusely dělat stejné chyby? Anebo i naši synové, ať nemusejí příliš dlouho hledat cestu k pochopení ženy? Proto pojďme napsat ženský příběh – skládačku nejrůznějších, smutných a veselých autentických příběhů, které protkávají historii ženství a opakují se od počátku času....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/183836/zenske-pribehy-ii-kdyz-promlouva-te-183836.jpg 4.321
Nahrávám...

Komentáře (5)

Kniha Ženské příběhy II – Když promlouvá tělo…

ja98
30. ledna

Skvělá hodně mi pomohla

tazmania.e13
04.05.2020

No,něco už bylo na mě trošku moc, ale celkově mi kniha přišla inspirativní :)


Varvara
22.12.2017

Znovu spousta hlubokých příběhů jako v jedničce, i když jsou ty příběhy leckdy hodně jiné. Zasahují, inspirují. Máte mou úctu, ženy-bohyně (tedy všechny). Děkuji.

amenta
16.01.2016

inspirativní

Mišulenka
01.06.2015

Co příběh, to emoce. Pochopení, slzy, pobavení, nepochopení, chuť žít jinak. Všechno se to střídalo jako v němém filmu. Jsem ráda, ze jsem se k oběma knihám o ženách a pro ženy dostala.