Ženská srdce

Ženská srdce https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/15407/bmid_zenska-srdce-igC-15407.jpg 4 17 4

Bantam Romance série

Dvacetileté Keldě zemřeli před osmi lety rodiče. Jako dítě z chudobince se cítila nešťastná a opomíjená, dokud se nespřátelila s francouzskou studentkou Yvettou. Lord Orsett, Yvettin strýc, svou neteř pozval do senegalského Dakaru, a protože se nenašel nikdo, kdo by Yvettu doprovázel v roli služebné, padla volba na Keldu. Lord Orsett zamýšlel Yvettu provdat za generálního guvernéra, aby šla příkladem dalším francouzským ženám a usadila se v Africe. Dívka se však v průběhu plavby zamilovala do pohledného mladého spolucestovatele...... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Baronet

Women Have Hearts , 1979

Ála1968
27.06.2020 4 z 5

Mě se to líbilo.Na to jak je knížka tenká,příběh měl romantiku,lásku i dobrodružství.

moudivlacek
14.06.2018 3 z 5

Průměrná červená knihovna, která neurazí, ale ani nezanechá nějaký dlouhodobější dojem.

ospalaa
03.01.2017 2 z 5

No nevím... mám z téhle knihy rozporuplné pocity, nečetla se špatně, ale... jak jen to vyjádřit? přišlo mi to takové odbyté, milostný příběh hlavní hrdinky, byl v podstatě odbytý pár stránkami na konci, no prostě bylo to také divné.

freelex
14.07.2012 1 z 5

Tak tohle je první a zřejmě i poslední ženský román, co jsem kdy četl. V postavách vznikají emoce tak nereálně, že jsem měl často chuť tohle nesmyslné čtení někam zahrabat!