Ženich na zabití

Ženich na zabití https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/257467/bmid_zenich-na-zabiti-257467.jpg 4 44 12

Nick a Pippa jsou ideální pár, jen na jejich manželství zatím nedošlo. Pak je však jednoho večera smete síla romantického okamžiku a zasnoubí se… Pippa však rozhodně není žádná bridezilla – svatební přípravy jdou zcela mimo ni a návštěvu svatebního salonu považuje za největší pomstu. Zato Nick se nechá plánováním zcela unést. Založí si svatební blog, kde chatuje s nevěstami o barevném schématu svatby, a stane se z něj monstrum posedlé květinovou výzdobou a barevně sladěnými doplňky. Když se navíc do svatebních příprav zapojí ještě Nickova matka Erica, která Pippě pije krev i mimo svatební přípravy, vypluje na povrch dávné Pippino tajemství a jejich velký den se dostává do ohrožení…... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Cosmopolis

A Groom with a View , 2014

ErčaV.
16.03.2021 5 z 5

Kniha je pěkně čtivá a super oddechovka. Žádný přeplácaný děj. Kniha je taková jako deník ze života (chvílemi mi to připadalo jako z mého vlastního).

Booky84
12.12.2020 3 z 5

Příjemně pohodová kniha.

Azala
04.09.2019 3 z 5

Docela vtipne. Ctive. Sem tam jsem ale stranku preletla jen ocima. Teochu me to pripomina Sex ve meste.

Kikuse13
04.09.2018 5 z 5

Líbila se mi i pobavila

mariva
27.08.2018 3 z 5

Odpočinková četba, na můj vkus bylo těch popisů předsvatebních příprav až moc. V takových situacích by sice byl "ženich na zabití", ale ve skutečnosti byl až příliš dokonalý a na zabití byla spíš tchýně. Čekala jsem, že to bude mít podobný konec, jaký to mělo, takže mě kniha nijak nepřekvapila.

myelka
18.05.2017 3 z 5

Odpočinková četba. Jsem zrovna měsíc před svatbou a jelikož jsme to pojali co nejjednodušeji, bez nějaké extra výzdoby, spíše jako grill party, tak mě ženich fakt vytáčel celým tím shonem kolem. :D

Blaufik
28.04.2017 3 z 5

V podstatě se jedná o knihu u které si odpočinete, místy se pobavíte a chvílemi budete šokováni. Osobně jsem v knize očekávala více humorných situací a i když jsem si moc přála, aby se mi kniha líbila, tak mě osobně moc nezaujala.

Více v mé recenzi v záložkách.

Acquenta
05.08.2016 3 z 5

Občas jsem měla pocit, že čtu svůj vlastní deník. Taky nesnáším svatby, ten humbuk kolem, zkoušky šatů a všelijaké capiny...mým snem byla vždy svatba někde na ostrově ve dvou a se svědky. Pro mě to bylo fajn oddechové čtení..

lumul
24.07.2016 4 z 5

Odpočinková, pobavila mě :)

kikies
12.06.2016 3 z 5

Bylo to příjemné a ideální na odreagování. Další ukázka pokud možno co nejvíce problematické kombinace charakterů - ať je o čem psát. Důkaz, že žít se dá všelijak a že svět je neuvěřitelně barevný a díky tomu na něm není nuda. Knížka mě pobavila, zřejmě za chvíli už nebudu vědět, o čem byla, ale ten pozitivní celkový dojem zůstane.

bookcase
09.11.2015 4 z 5

Fajn oddechovka. Na podzimní večery jak dělaná.

Ewik
08.08.2015 3 z 5

Nevím, co mě nutilo dočíst knihu do konce. Nijak extra mě to nebavilo a chování hlavních hrdinů bylo naprosto absurdní. Pořád jsem tak nějak čekala, že se Pippa tchyni postaví a odkáže ji do patřičných mezi, ale jediné co ona dokázala bylo hořekování, přehodila veškere starosti na partnera a hartusila, že se jí nelíbí to nebo ono. Ona jediná byla chudinka, kterou nikdo nechápe a nerozumí jí. Zbytečně rozsáhlé byly popisy svatebních příprav, které kdyby se trošku zredukovaly, kniha by byla poloviční.
Ke knize se určitě podruhé nevrátím. 3* dávám za sympatické kamarádky.

2014  69%Sestrám by se milenci krást neměli
2015  75%Ženich na zabití
2021  78%Jak se stát zlobivou holkou

Kniha Ženich na zabití je v