Ženich na zabití

Nick a Pippa jsou ideální pár, jen na jejich manželství zatím nedošlo. Pak je však jednoho večera smete síla romantického okamžiku a zasnoubí se… Pippa však rozhodně není žádná bridezilla – svatební přípravy jdou zcela mimo ni a návštěvu svatebního salonu považuje za největší pomstu. Zato Nick se nechá plánováním zcela unést. Založí si svatební blog, kde chatuje s nevěstami o barevném schématu svatby, a stane se z něj monstrum posedlé květinovou výzdobou a barevně sladěnými doplňky. Když se navíc do svatebních příprav zapojí ještě Nickova matka Erica, která Pippě pije krev i mimo svatební přípravy, vypluje na povrch dávné Pippino tajemství a jejich velký den se dostává do ohrožení…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/25_/257467/zenich-na-zabiti-257467.jpg 3.833
Vydáno:, Cosmopolis

A Groom with a View (2014)

Kniha Ženich na zabití

Kikuse13
04.09.2018

Líbila se mi i pobavila

mariva
27.08.2018

Odpočinková četba, na můj vkus bylo těch popisů předsvatebních příprav až moc. V takových situacích by sice byl "ženich na zabití", ale ve skutečnosti byl až příliš dokonalý a na zabití byla spíš tchýně. Čekala jsem, že to bude mít podobný konec, jaký to mělo, takže mě kniha nijak nepřekvapila.

myelka
18.05.2017

Odpočinková četba. Jsem zrovna měsíc před svatbou a jelikož jsme to pojali co nejjednodušeji, bez nějaké extra výzdoby, spíše jako grill party, tak mě ženich fakt vytáčel celým tím shonem kolem. :D

Blaufik
28.04.2017

V podstatě se jedná o knihu u které si odpočinete, místy se pobavíte a chvílemi budete šokováni. Osobně jsem v knize očekávala více humorných situací a i když jsem si moc přála, aby se mi kniha líbila, tak mě osobně moc nezaujala.

Více v mé recenzi v záložkách.

Acquenta
05.08.2016

Občas jsem měla pocit, že čtu svůj vlastní deník. Taky nesnáším svatby, ten humbuk kolem, zkoušky šatů a všelijaké capiny...mým snem byla vždy svatba někde na ostrově ve dvou a se svědky. Pro mě to bylo fajn oddechové čtení..

lumul
24.07.2016

Odpočinková, pobavila mě :)

kikies
12.06.2016

Bylo to příjemné a ideální na odreagování. Další ukázka pokud možno co nejvíce problematické kombinace charakterů - ať je o čem psát. Důkaz, že žít se dá všelijak a že svět je neuvěřitelně barevný a díky tomu na něm není nuda. Knížka mě pobavila, zřejmě za chvíli už nebudu vědět, o čem byla, ale ten pozitivní celkový dojem zůstane.

bookcase
09.11.2015

Fajn oddechovka. Na podzimní večery jak dělaná.

Sophie Ranald

Kniha Ženich na zabití je: