Žena v okně ekniha

od:


KoupitKoupit eknihu

Anna Foxová žije sama, uzavřená ve vlastním světě. Ze svého domu nevychází, dny tráví popíjením vína, sledováním starých filmů… a špehováním sousedů. Jednoho dne se do domu přes ulici přestěhují Russellovi, na pohled normální rodina. Jenže pak Anna zahlédne něco, co neměla. Její už tak nejistý svět se začne rozpadat a na povrch vypluje šokující tajemství. Co je pravda? Co představa? A kdo je v nebezpečí? Jedno je jisté: nikdo a nic není takové, jak se zdá....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/357602/big_zena-v-okne-G6x-357602.png 3.81362
Žánr:
Literatura světová, Thrillery

Vydáno: (ekniha), Motto
Originální název:

The Woman in the Window


více info...
Nahrávám...

Komentáře (431)

Kniha Žena v okně

martina2540
08. října

Kniha pro mě byla čtivá, místy humorná a místy smutná. Nebyl to pro mě úplný top, ale doporučuji ji k přečtení.

ela2710
29. září

Prvých 100 strán sa číta pomalšie a ťažšie a najskôr mi to prišlo celé tak trochu zmätené, ale v podstate to isté sa odohráva v Anne. Niet sa čo čudovať ... lieky, alkohol, psychické problémy, depresia. Čitateľ ju každou prečítanou stranou spoznáva viac a viac. Potom sa to celé rozbehne a je to plné zvratov. Už som ani nevedela, čo je vlastne pravda a čo predstava, podobné pocity zažívam pri knihách od Fitzeka. Na stoličku ma priklincovali dva momenty, keď som sa dozvedela celú pravdu o Anninej rodine, to mi doslova až srdce zastalo a moment, kedy sa všetko na záver objasní. Nemohla som tomu uveriť, čakala som iné rozuzlenie. Za mňa naozaj veľmi dobrý triler. A tiež veľmi dobre opísaná fóbia, akou Anna trpí. Pravdaže som už o tejto fóbii počula, ale až tu som sa pochopila, čo všetko taký človek prežíva a ako sa mu takýmto spôsobom vlastne ťažko žije. Epilóg ma trošku potešil, čo sa týka Anninho stavu. Určite si pozriem aj film, myslím, že sa mi bude tiež páčiť, od knihy som sa nevedela odtrhnúť až kým som ju nedočítala do konca.


Raddkaa
25. září

Žena v okně..
Kniha mě strhla od začátku do konce. Kniha je velice napínavá a nemohla jsem se od ní odtrhnout. Závěr knihy byl velice napínavý a překvapivý. Doporučuji...

ZuzanaZ83
25. září

Za mě velmi zdařilá kniha na oddech. Nejde úplně o psychothriller typu "nejde odložit", ale zápletka a pointa mají něco do sebe.

Alex.rrr
20. září

Dobrý nápad na knihu, ale sakra špatně zpracovaný. Chvílemi zdlouhavé, nudné, absurdní. Chtěla jsem si dát nadhled nad hodnocením zde, ale vesměs se shodují s mým názorem. Nápad s agorafobií se mi líbil, ale dějová "omáčka" je strašně nudná. Příběh sousedů a závěr knihy byl už spíš úlevou a měl hodně rychlý spád.

Hakate
19. září

Po shlédnutí filmové verze, jsem se těšila na knižní zpracování.
V tomto případě je film mnohem lépe zpracován a dějové zapracování příběhu se mi líbilo mnohem více. V knize je hlavní pointa odhalená až moc brzy, kdežto ve filmu až úplně na konci.

Monuli36
07. září

Mám smíšené pocity.Spíše mě to bohužel vůbec nebavilo...

Derbis
19. srpna

Dokonala kniha. Jakmile bylo odhaleno to tajemstvi, rozdychavala jsem to asi 3 dny a porad tomu nemohla uverit!!! Konec moc hezky. Doslova jsem prozivala sok.

1 ...