Žena k nakousnutí

Žena k nakousnutí

Vysokoškolačka Mariana pracuje v reklamním oddělení potravinářského závodu. Má před svatbou, kterou ale zvažuje. Její snoubenec Petr by ji celou rád přetvořil podle sebe. Mariana si vybuduje děs ze všeho, co ji obklopuje v zaměstnání i v osobním životě. Postupně se propadá do anorexie, ale dokáže se všemu postavit.

https://www.databazeknih.cz/images_books/26_/26180/zena-k-nakousnuti-26180.jpg 3.521

The Edible Woman (1969)

Vydáno:, Šulc a spol.

miuk
11.09.2017

Kniha mi vůbec nesedla, těžko se mi četla a ten děj - to je jako vtip?

Poshtolka
20.12.2016

Už jsem přečetla třikrát, jeden z mých nejoblíbenějších titulů od autorky. Často se k němu vracím v myšlenkách. Má to hloubku, nechápu, jak by někdo cokoli od této autorky mohl číst jako oddychovou četbu, protože pro mě je každá její kniha velmi silným zážitkem, na který jen tak nezapomanu.

AllyKumari
15.07.2016

Tenhle typ literatury mi asi prostě nesedí...

kika 13
18.01.2013

Román se dobře četl.

Renava
21.09.2012

Po Príbehu Služobnice, ktorý nastavil latku veľmi vysoko, až nepreskočiteľne, bol tento titul bežným priemerom. Povedala by som - priemerný ženský román, bez nejakého hlbšieho odkazu, bez toho, že by vo mne niečo z neho zostalo. Čítalo sa to síce vcelku príjemne, pokiaľ to človek pojme ako nedeľnú oddychovku, v tom prípade môže byť :-)