Žena je láska

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

VELKÝ NÁVRAT VELKÉ KNIHY - dotisk s novou obálkou. Žena je láska - Dovol svému muži nosit tě na rukou. Jak naplnit svého může, aby ti dal všechno, po čem toužíš. CO TI MOJE KNIHA PŘINESE? "Jen" NÁVOD, jak dovolit svému muži, aby tě nosil na rukou. A aby to DĚLAL RÁD! Není to TO nejvíc, co hledáš? Najdeš sebe - Ne podle subjektivních představ, ale podle tisíce let ověřených nauk a vědomostí. Dojde ti, proč žiješ ve vztazích, které máš. Pochopíš partnera - Ať už ti nyní "dělá cokoliv", pochopíš, proč právě on je teď pro tebe ten nejvhodnější. Co se prostřednictvím něj máš naučit, co pochopit, co změnit. Dostaneš návod - Jednoduchého a praktického průvodce ke svému skutečnému ženství a spokojenému partnerství. Ke tvému štěstí! 2. vydání...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/469051/big_zena-je-laska-fzC-469051.PNG 2.415
Nahrávám...

Komentáře (6)

Kniha Žena je láska

luczi
21. červnaodpad!

Podvodnice Matoušková s manželem najeli na výnosný byznys a oblbují ženy (svou cílovou skupinu) již pěknou řádku let. Kniha je manipulativní sračka, která z žen dělá jen přitroublé onuce bez vlastní vůle, které se mají řídit heslem drž hubu a krok, hlavně nemysli, pak budeš šťastná. https://ct24.ceskatelevize.cz/domaci/2985842-za-videem-v-nemz-se-zeny-omlouvaji-muzum-je-byznys-s-vyzivovymi-doplnky-i-s-kurzy

Eistee
05.11.2021

Hlavní myšlenky jsou fajn, přestože si občas autorka protiřečí. Souhlasím s tím, že hybatelkou změn v rámci vztahu je žena, respektive ten, který nad ním začne vůbec přemýšlet. Jelikož tato kniha cílí primárně na ženy, předpokládá se, že žena zapracuje na sobě, což se zákonitě promítne do jejího vztahu s mužem.


Markéta_332
22.02.2021odpad!

Knihu jsem dostala od ženy které si velice vážím a to víc mě mrzelo jaká je. "Jste nešťastná ve vztahu? Vaše chyba. Přijměte že máte být pasivní, že je to vaše role, ne proto že by to muž chtěl ale že Vy to chcete. Nenecháváte mu prostor a on je nešťastný a je to vaše chyba. Vytvářejte domov a nechte muže zářit. Oddejte se mu a buďte šťastná." Nemůžu upřít některé rozumné argumenty například že máme tendenci vše zařizovat a divíme se že z toho muži nejsou nadšení... Ale obecně mi to přijde jako cesta jak ze sebe udělat cíleně chudinku a hadr a být tak šťastná. Ženy! Jste krásné a úžasné bytosti. Zasloužíte si lásku. A ne nemusíte se kvůli tomu chovat jako podřadná stvoření. To že něco zrovna nefunguje nemusí nutně být vaše chyba. Jste silné. Tuto knihu nečtěte. Já jsem odhodlaná svůj výtisk při první příležitosti spálit. Doporučuji tento článek https://a2larm.cz/2019/11/zena-je-laska-recept-jak-se-stat-obeti-domaciho-nasili/
(Pohled psycholožky).

janulka1310
11.06.2020

Knih na podobné téma jsem četla spoustu a lze jednoduše poznat, že autorka není ještě tak "vypsaná". Nicméně obsah se mi velmi líbil a mnohdy jsem si říkala, že to ani není možné, že Miluška určitě u nás doma musela sbírat inspiraci :) Je dobré sledovat také její další programy na webu a tím získávat ucelené informace o tom, jak to teda vlastně v tom partnerství je :)

Radush
09.01.2020

Kniha se mi moc líbila. Velmi logický návod na spokojená partnerství. Ale změnit se musí každý sám. Je plná moc pěkných myšlenek a vše dobře vysvětleno.

Frupet
21.06.2019

Touto knihou jsem se prokousávala velmi těžko. Kniha má být návodem na šťastný partnerský život. Ale jako první informaci jsem se dozvěděla, že autorka to s prvním manželem vzdala a teď to zkouší s druhým. V knize jsem našla i pár zajímavých a obohacujících myšlenek, ale bohužel je přebila přemíra myšlenek, se kterými nesouhlasím. Hlavní teze této knihy spočívá v tom, že žena je ta jediná, která může (pozitivně či negativně) ovlivnit vztah. A z toho plyne, že ona sama jej může opravit pokud nefunguje. Další myšlenka, která se v knize pořád opakuje je, že v partnerství má být člověk jen tak dlouho, dokud jej uspokojuje.
V knize jsem našla i kapitoly, které byly vlastně shrnutím jiných knih. Asi nejnápadnější to bylo v páté kapitole nazvané 5 pilířů, na kterých postavíš důvěrné partnerství. Tato kapitola je věrnou kopií knihy Pět jazyků lásky.
To že autorka v knize čtenářkám tyká a celou dobu je ubezpečuje, že ona ví v jakém stavu je její partnerství a co je na jejím vztahu špatně, už je jen třešnička na dortu.
Ale jako všude, i zde je několik myšlenek, které stojí za zamyšlení. Třeba se mi líbilo přirovnání fází vztahu k ročním obdobím nebo myšlenka, že tam kde byla zamilovanost je možné ji znovu najít.