Žena.exe

Žena.exe https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/231359/bmid_zena-exe-231359.jpg 4 10 5

Žena.exe je romantický příběh o lásce tří žen a tří mužů. Hlavními hrdinkami jsou cílevědomá a disciplinovaná Helena, excentrická a impulzivní Tara a mateřská Dana. Všechny tři pracují jako exekutorky. Napínavé vyprávění zavádí čtenáře do světa, v němž je každý člověk zařazen do společnosti podle svých schopností a všechno je využíváno optimálně. Nejvyšší hodnotou je řád a pořádek a nejvyšší autoritou jsou exekutoři, kteří jej udržují. Ale i zde žijí normální lidé. A tak ne vždy stačí jen rozum, ale rozhodovat musí i cit a lidské vášně…... celý text

zdenaR
zdenaR
09.08.2022 3 z 5

Kniha je čtivá, určitě bych ji ale nepovažovala za romantickou, naopak - děj působí poněkud děsivě. Sci-fi o absolutní totalitě.

daga.ti
daga.ti
24.05.2021

(SPOILER) Nevím, proč je napsáno romantický příběh, když zde o žádnou romantiku nejde. Je to spíše sci-fi u kterého mi chvílemi chodil mráz po zádech, když jsem si představila, že by to tak jednou mohlo být.

babiočka
babiočka
26.01.2020 4 z 5

Vynikající autorova práce zaměřená, podle mě, především na vnímavost čtenáře.
Knihu jsem chtěla zpočátku úplně odložit, ale s několikerým nutným oddechem jsem ji přece jen dočetla.
Příběh, přestože se jedná o sci-fi, ve mně totiž evokoval spíš dění v koncentračním táboře, než jakoukoliv romantiku.

Acquenta
Acquenta
07.07.2015 3 z 5

Zvláštní kniha...někdy mi příběh přišel až moc přetažený za uši...dávám pouze 3 hvězdy

DariDerek
DariDerek
21.04.2015 5 z 5

kniha stojí za to! recenze v záložkách :)