Chladná hrůza

Chladná hrůza https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/22402/bmid_chladna-hruza-OVi-22402.PNG 3 55 8

Stopy hrůzy 15, ze seriálu Země duchů. Andy je blízko k návratu z děsivé Země duchů, jenomže těžce onemocní. Zachránit ho může jen silná dávka antibiotik, ty ovšem mrtví k dispozici nemají. A tak se Andyho krásná, ale bohužel mrtvá přítelkyně Elizabeth vydává do reálného světa, aby se pokusila lék sehnat. Ale může to duch vůbec dokázat? Andy zatím zatím bojuje se zákeřnou nemocí i s přeludy, které se zhmotňují z jeho horečnatých snů. Přijde Elizabeth včas nebo se Andy také stane věčným obyvatelem Země duchů?... celý text

Literatura světová , Horory , Sci-fi

Vydáno: , Studio dobré nálady - nakladatelství Kredit

Cold Dread , 1992

Martin82
13.09.2021 odpad!

Ne fuck ne..napětí vyprchalo v první kapitole první knihy 10% za atraktivní obal knihy.

Kontryhelka
02.12.2020 2 z 5

Tady jsem si říkala, ať už Andy tam zůstane a dá pokoj .

FrankCastle
10.06.2018

Tahle edice je moje čtenářský dětství. Když koukám na ten výpis, tak čumím kolik jsem jich vlastně v tý době přelouskal. A co si pamatuju, tak tohle mě zrovna celkem bavilo.
Jak ten čas letí...

hippiesak
08.06.2018 5 z 5

Toto bylo můj TOP ze světa Stopy Hrůzy :) ALE jsem naštvaný na vydavatele, protože oni vydali JEN 5 dílů z celkových 6. Nevím přesně pořadí, ale oficiální 4., nebo 5. díl, zkrátka česky neexistuje. Naše česká série má první díl, pak navazující a má konec. Ale v posledním díle se vzpomíná jak Andy bojoval s upírama. Co? Jaký upíři? Tak jsem si zagooglil a zjistil, že originální série "Ghostworld Series" má 6 dílů. Škoda... Ale i tak to bylo super 5 mini knížek :)

yaoiyuri
09.12.2016 3 z 5

Díly ze série Země duchů mají, co se kvality týče, stoupající tendenci. Jakoby se autorské duo při jejich tvorbě teprve postupně „vypisovalo“. Z hlediska zápletky se tady vlastně nic tak zásadního nestane, ale styl jakým je příběh napsán a vystavěn předchozí díly značně převyšuje. Možná je to i tím, že Chladná hrůza je oproti nim zhruba o 20 stran kratší, takže autoři měli méně prostoru udělat v příběhu nelogické boty. Kdyby se v podobném duchu nesla celá série, mohla patřit do trochu jiné ligy.

Vampirosa
05.09.2016 4 z 5

Sice jsem knížky nečetla postupně, ale i tak mě příběh dokázal vtáhnout. :)

oolinkaa
21.07.2014 3 z 5

už je to moc dlouhé, je to asi 4 díl, a stále to není u konce.. Pro volnou chvilku ale dobré odpočinkové čtení..

luciasek86
25.07.2013 5 z 5

Tato knížka na pokračování svým příběhem dokáže vtáhnout do děje je to takové čtení pro volné chvilky. Tento díl není špatný kdo má tento žánr rád.

horory

Autoři knihy