Tajemství

Tajemství https://www.databazeknih.cz/img/books/56_/56928/bmid_tajemstvi-MCJ-56928.jpg 5 413 55

Zemani z vysočiny série

Děj v roce 1200. Judith Hamptonová, krásná a zároveň cílevědomá anglická dívka, slíbila své skotské přítelkyni z dětství, že jí bude stát po boku, až nastane čas narození jejího dítěte. Ale důvodem Judithina putování na vzdálenou skotskou Vysočinu je ještě něco jiného – touha shledat se s otcem, kterého nikdy nepoznala a o jehož existenci se dověděla teprve nedávno. Na daleké cestě ji doprovází skotský zeman Iain Maitland, starší bratr manžela její přítelkyně. A ještě dříve, než dorazí k cíli, vzniká mezi oběma tak rozdílnými osobnostmi vztah, který je silně poznamená. V situacích, jež dvojici čekají, však může obstát jen skutečná láska a vzájemná důvěra. Nejtěžší zkouškou je ovšem šokující odhalení pravdy o Judithině otci…... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Oldag

The Secret , 1992

Lucie_1984
28.12.2019 5 z 5

Úžasná sága, doporučuji všem,kteří mají rádi historické romány

Iva B.
17.12.2019 5 z 5

Přiznám se, zde tenhle typ knihy nevyhledávám běžně, ale tyhle historické romance, zvlášť ty z drsné skotské Vysočiny, ty me prostě hrozně baví a rada se k autorce vracim.

TerryDee
03.11.2019 5 z 5

Další dobrodružství a romantika ze skotské Vysočiny. Tentokrát s novými hrdiny. A nebojte, i tihle vám přirostou k srdci.
V tomto románu jsou hlavní hrdina Ian a jeho tlupa šílení sympaťáci už od prvního pohledu, i když se snaží vypadat drsně a nepřístupně. Putování celé tlupy mi přišlo opravdu humorné a milé.

petraj30
30.10.2019 5 z 5

Nádherný romantický příběh z divoké Vysočiny. Hlavní hrdiny jsem si oblíbila, jen o Iaina bych někdy něco rozbila. Občas jsem se i od srdce zasmála - hlavně při rozebírání "Evina hříchu" nebo při sezení rady starších. Velice ráda se ke knize v budoucnu vrátím

Lofda
08.06.2019 3 z 5

Byla to moc hezká romantická pohádka.. Vážně hezký oddychový příběh, dobře se čte, jen mi trochu nesedlo to umístění v čase. Tolik emancipace na začátku 13. století? Vážně?

bekule
14.01.2019 4 z 5

Moje první historická romance , doposud jsem se tomuto žánru úspěšně bránila. Kniha mě velmi mile překvapila svým humorem, místy jsem si ani neuvědomovala že se odehrává v 13.století. S velkou chutí přečteno za den a půl. Jedna věc mě zarazila, opravdu se v Skotsku, nebo i jinde v minulosti pohřbívaly ženy zemřelé při porodu za hřbitovní zdí společně s vrahy a sebevrahy?

Eruvanda
15.12.2018 5 z 5

Dobre napísaná kniha. Skvelo vymyslený príbeh. Jedna s tích romantických knih pri ktorých sa ani chvíľu nenudíte.

AniDi
15.11.2018 5 z 5

Naprosto okouzlující, pokud hledáte oddychovku plnou romantiky. Příběh ubíhá tak plynule. Pro mě jedna z knih, kde necítím potřebu přeskakovat ani řádek. Naopak si vychutnám naprosto každé slovo. Prostě to do sebe zapadá. Nenechte se odradit, není to plytký příběh, naopak má velké kouzlo. Velmi ráda si přečtu znovu. S klidným srdcem doporučuji.

slonvpokoji
11.10.2018

skvěle napsané, romantika

Marki0718
04.08.2018 3 z 5

Super kniha

lenysek69
26.04.2018 5 z 5

Výborná oddechovka. Ráda se k ní vracím, stejně jako ke všem knihám od Garwood. Prostě takové "pohádky", které se krásně čtou.

angelbooks
14.02.2018 5 z 5

Sice jsem měla chuť někdy hlavního hrdinu, a vlastně i hlavní hrdinku, majznout po hlavně, tak jsem si nemohla vybrat lepší kniha od J. Garwoodové.
Doporučuji. :)

Minimi_1
13.02.2018 5 z 5

Krásny pútavý a strhujúci príbeh zo Škótskej vysočiny. Prečítané jedným dychom. Vrelo odporúčam

ketvin
06.02.2018 5 z 5

Konečně jsem objevila další autorku, která za to stojí. Sice jsem doteď preferovala příběhy z konce 19. století a z Londýna (plesy, parky, pomluvy :D ... to je moje :)), ale skotská Vysočina mě okouzlila. Hlavní hrdinové prvního dílu této série jsou úžasní. Iain je strašně sympatický a celá jeho družina mě okouzlila. Transport Judith k nim byl skvěle napsaný - několikrát jsem se smála a "scéna", kde se Brodick přidá mězi Judithiny "obdivovatele" mi zůstala v hlavě. Dialogy mezi všemi úžasné, napínavý příběh, úsměvné i zábavné momenty... Prostě 5 hvězdiček :)

P.S. Doufala jsem, že druhý díl bude o Broderickovi a autorka nezklamala :)

LilianaFalcon
27.11.2017 5 z 5

Tak tohle bylo prostě nádherné. Všechny postavy jsem si rychle oblíbila. Přes tu jejich tvrdohlavost měli naštěstí zdravý selský rozum. Takže nebylo třeba se rozčilovat nad jejich nesmyslným jednáním, kterého v tomhle žánru je přemíra.

Kamiliana
20.08.2017 3 z 5

Přečteno z lásky ke Skotsku, ale ke knize se určitě nevrátím. Na mě moc patosu, ženských her a slz. Od této autorky mám jiné oblíbené knihy.

EvikU.
06.04.2017 5 z 5

Takhle kniha mě chytla za ❤. Naprosto a jednoznačně dokonalá. Čtivá, romantická, humorná,...

palomakatka
09.03.2017 5 z 5

Jedna s těch knih,které mám ráda.

Da7nd1
03.02.2017

Krásná a romantická kniha, četla jsem ji snad už dvacetkrát a znovu si jí přečtu. dávám 5 hvězdiček

helenkan
14.09.2016

Hezká romantika,místy i vtipná.