Zelená kniha pohádek

Zelená kniha pohádek https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/340969/bmid_zelena-kniha-pohadek-prvni-cteni-be-Hjw-340969.jpg 5 7 4

První čtení - bezva hra a poučení - čtení s porozuměním: krátké stylisticky jednoduché klasické pohádky uzpůsobené pro první společné (posléze samostatné) čtení dětí s rodiči; vyprávění, dramatizace - grafické rozlišení rolí, úkoly, otázky, hry.

Venda32
18.01.2021 5 z 5

Stejně jako zbylé díly, tedy červená a modrá kniha, naprostá paráda. Krátké pohádky s úkoly na konci. Hezké ilustrace.

Natique
14.03.2020 5 z 5

První kniha, kterou dcera čte úplně sama.. Pohádky jí baví, textu není moc a obrázky jsou hezké... Doporučujeme pro začínající čtenáře...

HancaB82
11.03.2019 5 z 5

Hezká kniha pohádek. Pokud děti již umějí číst, můžete číst společně. Pohádky nejsou dlouhé. Na závěr každé pohádky jsou úkoly, které pak mohou děti plnit a zjistit si tak jak byly pozorné. Já jsem četla knížku svému synovi a pohádky se mu líbili. Nejvíce se mu líbila pohádka Kocour v botách a pohádka O vlkovi a sedmi kůzlátkách.

Princezna22
17.06.2017 5 z 5

Též jako červenou knihu mohu tuhle doporučit. Ilustrace jsou v knize naprosto nádherné. Pohádky jsou také překrásné psané. A ty úkoly tam krásne pro první čtení je to přímo paráda. Každá kniha je pro dítě trošku více těžší, ale o to více je to zábava. Doporučuji

2017  92%Červená kniha pohádek
2017  94%Zelená kniha pohádek
2017  96%Modrá kniha pohádek

Kniha Zelená kniha pohádek je v