Ze života single ženy

Ze života single ženy obálka knihy
Mé hodnocení:

Varování: Obsahuje necenzurované postřehy o sexu, mužích a především ženách. V této knize se dozvíte vše, co jste vždycky chtěli vědět o životě single žen, i to, co jste nikdy vědět nechtěli. Život Henriikky je plný zvratů, jeden den usíná se zlomeným srdcem, a druhý den je znovu zamilovaná. Bez pozlátka odhaluje radosti i útrapy života nezadané ženy a hledá odpovědi na ožehavé otázky jako: K čemu se dá využít robertek? Jaké rady dávají zadaní nezadaným? Proč je dobré mít aspoň jednoho imaginárního přítele? Odvážný knižní debut Henriikky Rönkkönen se ve Finsku stal okamžitě bestsellerem, prodalo se ho přes 50 000 výtisků....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/429592/ze-zivota-single-zeny-Wjl-429592.jpg 2.727
Literatura světová, Pro ženy, Erotika
Vydáno, Motto

Mielikuvituspoikaystävä ja muita sinkkuelämän perusasioita, 2016

Kniha Ze života single ženy

Bája89
03. dubnaodpad!

Nevím, jaké omamné výtrusy musely poletovat po knihovně, že jsem si půjčila tuhle knížku. Když jsem do ní před několika měsíci nakoukla, tak mi přišla třeskutě vtipná. Dnes jsem si tu stejnou kapitolu přečetla znovu a zděsila se nad nedostatek soudnosti mého minulého já. Asi jsem nějakým zvráceným způsobem cílová skupina této knihy, ale míjí mě to. Přijde mi, že Ze života single ženy je nepovedenou finskou parafrází na Sex ve městě. Nedávám takhle ošklivý hodnocení moc často, říkám si, že „skoro“ každá kniha má právo aspoň na minimum kladného ohlasu, ale tohle ne. Byla to regulérní ztráta času a čtenářské sebemrskačství.

Jirikk
21.12.2020

Jo tohle byla spravna oddechovka, vtipna i chvilema velmi vážná.. Bavilo mne to

Knihomolka59
08.10.2020

Myslela jsem si, že mě nadchne víc, ale to se bohužel nestalo. Tahle kniha je místy zajímavá, místy jsem se přistihla u toho, že se nutím dočíst kapitolu.Autorka má zajímavé postřehy a příběhy. Líbí se mi, že mluví otevřeně o všem. Žádná cenzura a to je v dnešní době zázrak. Neomrzí, nenadchne.

anansie
31.08.2020

Taková kniha na odlehčenou, občas se u toho dalo i zasmát a některé pasáže mě dokonce přinutily se zamyslet a porovnat autorčiny nabyté zkušenosti s mými vlastními. Ale vesměs mi vadilo to poutání pozornosti oplzlými a sprostými výrazy. Příběh samotný byl sám o sobě takový nemastný neslaný, ke konci jsem se už těšila, že holka konečně dostala rozum, když začala hovořit o duchovním rozvoji, že se poučila a pochopila, čím že se to lapala do svých pastí, ale bohužel...Nicméně, četlo se to docela svižně a na druhou stranu také oceňuji, že šla autorka takto nestydatě s kůží na trh.

Sasha001
16.04.2020

Kniha má pár vtipných pasáží, ale celkový dojem je pro mě spíš slabší průměr. Je to kniha, kterou přečtete, nic vám nedá a po pár týdnech si ani nevzpomenete, o čem že vlastně byla.
Co mi vadilo byly místy hodně obroublé konverzace nebo spíš naprosto nevhodná témata pro začátek vztahu/první rande/posexové téma - já být chlap, tak ji taky nedávám, po tom co z ní padalo...

VasnivaCtenarka
23.03.2020

Kniha to je oddechová, takže pokud si chcete odpočívat a přečíst si něco, co vám zase tak moc nedá, proč ne. S knihou přijdete na jiné myšlenky, to ano, ale nečekejte od ní žádné životní moudro. Knihu si prostě jen přečtete a … bude přečtená. Nic víc, nic míň.

Ivuska.09
19.03.2020

Mě bohužel tato kniha moc nezaujala. Dlouho jsem přemýšlela, zda vůbec má cenu ji dočítat. Je to opravdu jen o sexuální životě hlavní hrdinky a za mě teda na zrovna dokonale podané. Řada erotických románů je prostě napsaná lépe. Na druhou stranu je to oddechové a nenáročné, takže možná že v těžších dnech někomu knihu dobře poslouží.

katicaj
18.03.2020

Spíše průměrná oddechovka, která občas tlačí na pilu. Pár vtípnych pasáží, ale celkově mi přišlo, že chce autorka získat přízeň čtenáře sexuálními vtípky, které ale nepůsobí moc přirozeně. Někdy byly až laciné. Není to finská verze padesáti odstínů šedi, ale kvalitou se to dá asi srovnat. Tři hvězdy jen za těch pár vtípnych momentů a občasných příběhu, ve kterých jsem se našla.