Ze života knihomolky

Ze života knihomolky https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/416922/bmid_ze-zivota-knihomolky-Nje-416922.png 4 816 240

Knihomolky všech zemí, spojte se! V tramvaji koukáš lidem přes rameno, jen abys zjistila, jakou knížku právě čtou. Než aby sis koupila něco na sebe, raději utratíš celé kapesné v knihkupectví. Tajně (a někdy i naprosto veřejně) čicháš ke svým novým knižním úlovkům. Nejlepší večírek je pro tebe ten, kdy všichni sedí tiše u stolu a čtou si. Zkrátka čteš všude, všechno a pořád, a když zrovna nečteš, o knihách si aspoň povídáš. Poznáváš se? V tom případě je knížka Ze světa knihomolky další povinnou položkou na tvém reading listu. U každé stránky tohoto vtipného a milého komiksu se budeš potutelně usmívat a říkat si, že hlavní postava je snad napsaná přímo podle tebe.... celý text

Humor , Komiksy , Pro děti a mládež

Vydáno: , CPress

Book Love , 2019

OnlyFour
12.09.2020 3 z 5

Milé, občas vtipné, aj som sa tam dosť našla, ale to je všetko. Vyzerá to, že nie som na komiksy takéhoto typu.

bafuskyBaf
10.09.2020 5 z 5

V některých situacích....celá já no...:D :D

Ana72154
07.09.2020 5 z 5

V některých částech jsem sama sebe poznala :-D Knihu jsem měla přečtenou ani ne za půl hodiny.

betule3
26.08.2020 4 z 5

Milá knížka, ve které se určitě najde každý knihomol. Moc se mi líbila ilustrace, černobílý efekt dodával tu správnou atmosféru. Od autorky si určitě v budoucnu přečtu i něco dalšího.

VéjaTarabová
25.08.2020 5 z 5

Velice jednoduše ilustrovaný i napsaný komiks, ovšem díky ději neskutečně dokonalý. Během půl hodiny ho máte přečtený. Řekla bych, že je to naprosto ideální dárek pro někoho o kom víte, že má rád knihy, ale nevíte jakou mu koupit.

Knizectvi
21.08.2020 4 z 5

Další skvělý komiks o životě nás ,, podivínů,, od skvělé Debbie Tung. Stejně jako v Introvertce, se ztotožníte se spoustou situací. Autorka nám na svém, životě ukazuje jak krásný ale i praštěný, může být váš život, pokud jsou pro vás knihy jednou z nejdůležitějších věcí. Ukazuje o co bohatší a plnější život můžete mít pokud se ponoříte do světa příběhů. Také ale ukazuje vtipné situace, které určitě zažíváte dnes a denně pokud jste zapřísáhlý knihomol. Nebo naše trochu až trapné úchylky a podivnosti, kterých se zuby nehty držíme. Vlastně ani nevím co víc říct. Je to krásně poeticky kreslený komiks, ve kterém se většina z nás opět pozná. Pohladí vás po duši i rozesměje. Pokud chcete na chvilku vypnout, odpočinout si a pobavit se, tohle je jasná volba.

munka
13.08.2020 5 z 5

Pekné ilustrácie, vtipné hlášky, kniha pobavila. Ako mnohí z nás, aj ja som sa tam našla...

denydean
07.08.2020 5 z 5

Super čtení , rychlovka , která pobaví . Párkrát jsem se tam i našla :-D asi jako každý správný knihomol....

JajaCZ
04.08.2020 5 z 5

Dokonalosť! V 90% ma tento komiks dokonale vystihuje :) Pobavila som sa, zasmiala, zasnívala sa, ale i zamyslela. Milovať knihy je nie len radosť, ale niekedy i starosť. Ale taká tá milá, keď sa napríklad nevieme rozhodnúť, čo budeme čítať ako ďalšie alebo kam všetky tie knihy dáme, kde vezmeme na všetky tie knihy peniaze a či nás partner kvôli knihám raz nevyhodí z domu :D Nádherný komiks o našej spoločnej vášni :)

matt.296
04.08.2020 5 z 5

Po Introvertke som si precitala aj tuto knihu. Znovu ma kniha objala a povedala mi, ze nevadi ak som ina ze taketo pocity a knihomolske uchylky maju aj ludia v inych koncoch sveta. Skvele som si pri knihe oddychla, odporucam kazdemu kto rad cita :-)

IVANA0123
01.08.2020 5 z 5

Nádhera. Konečně mám černé na bílém, že v tom nejedu sama a že jsem naprosto normální, i když tuhle mou vášeň řada lidí nechápe. Jak důvěrně většinu popsaných situací znám. Nad knížkou jsem se musela usmívat, jak přesně se autorka do lidí s touhle báječnou úchylkou trefila. Asi taky ví o čem píše. A jsem moc ráda, že do tohoto klubu patřím i já. Z knížky jsem nadšená, je krásná. Vřele doporučuji.
(8/20)

ivzu77
29.07.2020 5 z 5

Tak tohle jsme já. Pouze knihy v takovém množství nenakupuji.
Knihomolka by bylo mé vysněné povolání ( ČV 2020 )

JessieEx
20.07.2020 5 z 5

Překvapivě (pro mě) jsem zjistila, že mě komiksy ze života hodně baví. Nejprve Malá máma a teď i "Knihomolka" ❤ Důvodem je to, že se v těch krátkých příbězích/epizodkách sama vidím, jako by byly o mně... A proto si i myslím, že nemusí sednout každému, ale zkrátka jen tomu, kdo se s nimi může ztotožnit.
Tahle knížečka nepřichází s ničím novým, spoustu citátů jako bych už někde viděla...přesto ji nelze nemilovat. Jen v málokterém z těch kraťoučkých komiksů jsem se neviděla.
Některé komiksy si sice protiřečí (např.že ekniha není kniha, nemůžeme cítit její vůni a slyšet šustot obrácení stránek X jinde naopak doporučuje audioknihy...) Ale aspoň si zde každý najde to své :)
Škoda lacině působící obálky a především toho lesklého hřbetu... Tohle je must-have každé knihomolky a já se k ní rozhodně budu vracet! Srdcovka...

LucySmile
18.07.2020 5 z 5

Knížka je tak z 95% o mě. Pobavilo, hezky zpracované.

dadako
16.07.2020 5 z 5

Super. Spousta situací mi přišla až nebezpečně povědomá...

Gibis
04.07.2020 5 z 5

Ano! Tohle jsem já, tohle je o mě, každou z vět v téhle knize jsem někdy pronesla, nebo mi alespoň prolétla hlavou :) Líbilo se mi to, bavila jsem se, usmívala jsem se a Debbie Tung se stává mou oblíbenou autorkou komiksů.

Makkys
03.07.2020 4 z 5

Moc pěkný komiks, skvělé odpočinkové čtení. Přečteno za par chvil. Je to úsměvné čtení a v některých situacích jsem se i viděla. Moc pěkne ilustrace. Kniha je určitě pro každého čtenáře

Cress
26.06.2020 4 z 5

Ideální komiks na odpočinek. Přečtený za pár minut. Zasmála jsem se a v až podezřele moc situacích jsem se viděla.

Olous1
22.06.2020 5 z 5

Můj první komiks. ..wow...paráda. Odpoledne donesen z knihovny, za hodinku přečten,a ani se mi ho nechce vracet do knihovny. Toto je povinná četba každého knihomola. Za mě plných 100%.Tato kniha určitě všem zlepší náladu.

mrazovagabina
22.06.2020 5 z 5

Tato knížka mi pomohla překonat čtenářskou krizi, která mě sužovala přes rok a půl. Určitě se k ní budu znovu a znovu vracet. A přiznávám, že v hlavní postavě jsem se poznala. :-)